mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Maserati Quattroporte Sport GT

Maserati Quattroporte Sport GT

Już wkrótce każdy, kto będzie w stanie wyłożyć lekką ręką prawie pół miliona PLN może stać się posiadaczem sportowej limuzyny rodem z Włoch - Maserati Quattroporte Sport GT.

Maserati Quattroporte Sport GT

Usportowiona wersja GT będzie dostępna zaraz na początku przyszłego roku, jednak dla mniej wytrwałych oferowana jest już teraz wersja Executive GT. Co prawda mniej pachnie sportowym charakterem, ale zawsze jest to nietuzinkowe Maserati.

Wersja Sport GT osadzona jest na 20”calowych, chromowanych felgach oraz została wyposażona w kompletny pakiet do bardziej dynamicznej jazdy począwszy od sylwetki i formy czarnego grilla, przez sportowo zestrojoną skrzynię biegów, układ hamulcowy i kierowniczy, kończąc na równie przesiąkniętych podobnym stylem elementach wewnątrz.

Za włoską indywidualność na drogach trzeba jednak zapłacić dosyć spore pieniądze – mniej więcej 470 tys. w rodzimych złotówkach.

Zobacz także galerię modelu Maserati Grandsport Spyder

Niewiele tańsza jest także wspomniana wersja Executive GT. Poza samym standardowym modelem Maserati Quattroporte wzbogaconym o kilka luksusowych „bajerków”, jak np.: specjalnie polerowane 19” calowe felgi, możliwość wyboru aplikacji drewna i skóry wewnątrz samochodu oraz snobistyczny system masażu zamontowany w fotelach trzeba opróżnić konto o około 450 tys. PLN.

Gdyby jednak ktoś uznał, że nie potrzebne są mu aż tak wyrafinowane luksusy i zadowoli go standardowa wersja Quattroporte to z małżeńskiej (choć lepiej wybrać jakiś inny wariant) kasy wypłynie niewiele ponad 100 tys. Euro, a więc około 400 tys. PLN.

Czytaj także:

Maserati CC: Luksus po włosku 2005-10-27

Komentuj:

~Bolo 2006-08-30

Kurna bardzo wypasiona i szpanerska fura można się w niej poczuć jak amerykańscy raperzy. Jednym słowem SUPER!!!

~ziomek 2006-08-12

beznadziejne bleeeeeeeeeeeeeeeeeeee

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Volvo S60 zadebiutowało
Nowe Volvo S60 zadebiutowało
Kilka tygodni temu zadebiutowało nowe Volvo V60, a teraz przyszedł czas na wersję sedan. Model klasy średniej powalczy z takimi konkurentami jak Audi A4, Mercedes Klasy C czy BMW Serii 3.

Zalando Zalando