Maserati kombi

Podczas niedawnej wystawy "Concorso d`Elegance Villa d`Este" włoska firma Carrozzeria Touring Superleegera zaprezentowała ciekawy model, który będzie z pewnością łakomym kąskiem dla kolekcjonerów. Chodzi tutaj o nietypowe kombi o nazwie Bellagio Fastback Touring.

Maserati kombi

Po bardzo ciepłym przyjęciu przez odwiedzających wystawę, a także dużemu zainteresowaniu wielu potencjalnych nabywców, firma postanowiła że auto zostanie wyprodukowane, w ilości nie przekraczającej 25 egzemplarzy. Zatem powstanie nieco większe Maserati Quattroporte, które będzie posiadać pokaźną przestrzeń bagażową. Na przykład na dodatkowe torby z kijami do golfa czy narty.

Firma Carrozzeria Touring Superleggera nie określiła jeszcze dokładnie przedziałów cenowych dla nietypowego modelu. Właściciele standardowego modelu Quattroporte mogą zostawić swój samochód pod opieką konstruktorów i po kilku tygodniach odebrać je jako kombi. Dzięki tej przeróbce samochód będzie dysponował przestrzenią bagażową o pojemności 1.500 litrów. Mimo większej przestrzeni wewnątrz, auto otrzymało tylko 50 kg "nadwagi". Nie wpłynęło to w znaczący sposób na osiągi. Maserati rozpędza się do "setki" w 5,2 sekundy.


Podobne wiadomości:

Maserati Ghibli i Quattroporte - akcja serwisowa

Maserati Ghibli i Quattroporte - akcja...

Aktualności 2016-04-19

Zwiększono produkcję Maserati Levante

Zwiększono produkcję Maserati Levante

Samochody luksusowe 2016-05-31

Komentuj:

~martini 2008-06-09

Ale trzeba przyznać, że tył robi wrażenie. Jak normalnie kombi nie lubię, tak te mi się podoba :)

~Tego jeszcze nie bylo 2008-06-07

Mamy Kombi Maserati co praktycznie jest nie do pomyślenia.To teraz czas na Cabrio Qatroporte Cupe Qatroporte i następcę obecnej generacji z silnikami V8-V10-V12 silnikami hybrydowymi i Diesla.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross