mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Maserati zapowiada nową stylistykę

Maserati zapowiada nową stylistykę

Włoski producent samochodów zapowiada zmianę stylistyki swoich samochodów. Pierwsze modele, które będą prezentować nowy język projektowy to nowa generacja GranTurismo oraz GranCabrio.

Maserati zapowiada nową stylistykę
Ostatnie dwa nowe modele w garażu Maserati to kolejna generacja Quattroporte oraz nowy model Ghibli. Następnym autem, które ma trafić na rynek jest SUV Levante. Auto stylistycznie będzie podobny do dwóch nowych modeli.

Nowa stylistyka przyjdzie wraz z debiutem kolejnej generacji GranTurismo oraz wersji odkrytej czyli GranCabrio. Włosi chcą bardzo mocno zwiększyć sprzedaż swoich aut z obecnych 7000 sztuk sprzedawanych rocznie do uwaga: 50 tys.! Ten stan rzeczy ma się zmaterializować w do 2015 roku.

Zakładając, że jest to realne, to w tym wszystkim ma pomóc m.in. nowe Ghibli. Faktem jest, że Maserati potrzebuje nie tylko kolejnych nowych modeli, ale i odświeżenia wizerunku. Tu jednak pojawia się problem,  bo jeśli projektanci przekombinują to może się to przyczynić do spadku sprzedaży. Maserami ryzykuje i miejmy nadzieję, że to ryzyko się Włochom opłaci.

Podobne wiadomości:

Twórca Golfa i Poloneza na emeryturze - galeria dzieł Giorgetto Giugiaro

Twórca Golfa i Poloneza na emeryturze -...

Aktualności 2015-07-06

Kolejna akcja serwisowa samochodów Maserati

Kolejna akcja serwisowa samochodów Maserati

Samochody luksusowe 2016-09-08

Komentuj:

~Kazik 2013-07-11

Jeśli chodzi o stylistykę to mi bardzo odpowiada nowe modele jak Ghibli czy Lavente świetnie wyglądają a do tego mają niezłe osiągi. Co do diesla to nie demonizujmy wiele osób lubi te silniki to ukłon dla klientów.

~piotr 2013-07-04

Bez ryzyka nie ma zabawy,bez silnika V12 to to już nie to samo maserati,bez diesla? no cóż takie czasy że jakimś cudem diesel się znalazł i w ciągu najbliższych lat znajdzie zastosowanie w poszczególnych modelach poczynając od Ghibi co do terenówki to niestety również wymóg rynku.Takie czasy.A co do nowej stylistyki to pożyjemy żobaczymy

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.