mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > McLaren wstrzymał produkcje modelu 12C

McLaren wstrzymał produkcje modelu 12C

Brzmi groźne to fakt, ale nie jest to spowodowane ani problemami finansowymi, ani brakiem zainteresowania modelem 12C. Wszystko przez genewską premierę, czyli model 650S.

McLaren wstrzymał produkcje modelu 12C
Produkcja McLarena 12C została wstrzymana z powodu nowego dziecka - 650S. Producent z Woking otrzymał tyle zamówień na auto, że musiał podjąć środki natychmiastowe, aby sprostać zapotrzebowaniu na nowy model.

Ludzie z Woking nie poinformowali kiedy produkcja 12C zostanie wznowiona. To jednak nie problem, gdyż samochód wciąż jest w sprzedaży i dilerzy przyjmują zamówienia na ten model, a kilka egzemplarzy wciąż nie zostało sprzedanych.Model 650S technicznie bazuje na 12C korzystając z jego architektury. Pod maską pracuje ten sam silnik co w 12C,czyli jednostka 3.8-litrowa V8 twin turbo. Dzięki temu auto cechuje moc 650 KM. Pierwsze egzemplarze 650S do klientów trafią pod koniec wiosny.
Zobacz koniecznie: Wszystko o McLaren
Tematy w artykule: McLaren McLaren 650S

Podobne wiadomości:

McLaren F1 LM na aukcji

McLaren F1 LM na aukcji

Samochody luksusowe 2015-07-21

McLaren - Apple chce kupić giganta z Woking

McLaren - Apple chce kupić giganta z Woking

Aktualności 2016-09-22

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?