mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > McLaren zdradza detale Sport Series

McLaren zdradza detale Sport Series

Przyszły rok będzie stał dla McLarena pod znakiem nowego modelu. Na razie wiemy o nim tyle, że został nazwany Sport Series, a z tygodnia na tydzień poznajemy coraz więcej detali na jego temat.

McLaren zdradza detale Sport Series
Kilka dni temu zostało zaprezentowane kolejne zdjęcie nowego modelu szykowanego przez ekipę z Woking. Póki co otrzymał on nazwę Sport Series, ale już teraz wiadomo że będzie to gama lekkich modeli, pozycjonowanych poniżej 650S. W skład nowej serii będzie wchodzić wersja coupe, kabrio oraz ekstremalna odmiana nazwana tymczasowo P13.

Drugi obrazek zaprezentowany przez McLarena przedstawia otwierane do góry drzwi, w czym nowy model będzie przypominał 650S oraz P1. Pod tylną klapą będzie pracował silnik V8 o pojemności 3,8 litra. Podwójnie doładowana jednostka będzie trochę osłabiona w stosunku do wydajniejszych wersji.

Oficjalna premiera została zaplanowana na drugi kwartał przyszłego roku. Na więcej detali przyjdzie zatem jeszcze chwilę poczekać.
Zobacz koniecznie: Wszystko o McLaren
Tematy w artykule: McLaren

Podobne wiadomości:

McLaren hiperGT - powstaje następca legendy

McLaren hiperGT - powstaje następca legendy

Samochody luksusowe 2016-11-22

McLaren - Apple chce kupić giganta z Woking

McLaren - Apple chce kupić giganta z Woking

Aktualności 2016-09-22

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic