mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Mocniejszy od Black Series

Mocniejszy od Black Series

Czyżby deja vu? Ostatnio pisaliśmy o Brabusie Vanish, który miał być najmocniejszą na świecie wariacją na temat Mercedesa SL65 Black Series. Okazuje się, że znalazł się mocniejszy.

Mocniejszy od Black Series
Oto kolejne dzieło inżynierów z Brabusa. Model Stealth 65 to samochód, który dysponuje mocą większą o 3,8 procent niż dotychczasowy rekordzista. Osiągi sześciolitrowego silnika V12 biturbo zostały doprowadzone do absolutnego maksimum. 809 koni mechanicznych oraz 1.420Nm momentu obrotowego kojarzą się raczej z osiągami samochodu ciężarowego.

Samochód został wyposażony w pakiet Brabus T65 RS, w skład którego wchodzą cztery intercoolery oraz wydajniejsze turbosprężarki. Dodatkowo zamontowano w nim wyczynowy układ wydechowy oraz nowe oprogramowanie ECU. Oznaczenie Brabus Stealth pojawia się w wielu miejscach nadwozia i wnętrza samochodu.

Brabus Stealth powstał w jednym egzemplarzu i mieszka w sąsiedztwie Vanisha, w Dubaju.

Podobne wiadomości:

900 KM w Maybachu od Brabusa

900 KM w Maybachu od Brabusa

Samochody luksusowe 2015-06-15

Brabus T65 RS wyciska to co najlepsze z...

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.