mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Najbardziej seksowny supersamochód

Najbardziej seksowny supersamochód

Firma Mosler może nie jest jeszcze tak znana jak Bugatti czy Pagani, ale już niebawem zamierza stanąć w szranki z największymi. To wszystko za sprawą najnowszego modelu.

Najbardziej seksowny supersamochód
Auto ma być bezpośrednim konkurentem dla najmocniejszych supersamochodów w stawce. Mosler Raptor będzie wyposażony w silnik o pojemności siedmiu litrów w układzie V8. Podwójnie doładowana jednostka będzie generować około 650 koni mechanicznych. Nie jest to może porażająca moc, ale jak weźmiemy pod uwagę fakt, że samochód będzie ważył zaledwie 1,1 tony, to zmienia postać rzeczy. Tym bardziej, że jest to o 216kg mniej niż w Pagani Huayra.

Twórca samochodu twierdzi, że będzie to model nie tylko o wysokiej mocy, ale także potężnym seksapilu. Podobno inspiracją dla wyglądu tego samochodu jest jakaś anonimowa, egzotyczna kobieta.
Tematy w artykule: Mosler MT900S Mosler MT900 GTR XX

Podobne wiadomości:

Nowe auto George`a Lucasa

Nowe auto George`a Lucasa

Samochody luksusowe 2006-12-29

600-konny Mosler w Europie

600-konny Mosler w Europie

Samochody luksusowe 2009-04-23

Długo oczekiwany trafi w końcu na rynek. Mosler MT900 GTR XX, który powstał specjalnie na dwudziestą rocznicę istnienia firmy, przechodzi właśnie wszystkie testy związane z procesem homologacji w Europie. 600-konny potwór trafi do pierwszych klientów jeszcze w tym roku.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.