mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Najmocniejszy Maybach w sprzedaży

Najmocniejszy Maybach w sprzedaży

Targi motoryzacyjne we Frankfurcie jednocześnie zapoczątkują sprzedaż najmocniejszej wersji silnikowej Maybacha, oznaczonej skrótem "57 S".

Najmocniejszy Maybach w sprzedaży

Maybach 57 Special po raz pierwszy pokazany został w tym roku na wystawie samochodowej w Genewie. Jest to specjalna edycja krótszej, 5,7-metrowej wersji nadwozia wyposażonej w 6-litrową jednostkę dysponującą 612 KM mocy i 1000 Nm momentu obrotowego. Standardowe wersje Maybacha 57 i 62 posiadają 550-konne, 5,5-litrowe silniki.

Wraz ze zwiększoną mocą, wzmocnione zostało zawieszenie. Dzięki temu kierujący będzie lepiej "czuł" drogę, a dla wszystkich jadących zwiększy się komfort jazdy. Poprawie ulegną także parametry auta, prędkość 100 km/h osiągnięta zostanie już w niecałe 5 sekund.

Nieznaczne zmiany poczynione zostały także w wyglądzie auta. Nieco inny grill, 20-calowe koła, zmodyfikowany tylny zderzak oraz dwa dostępne kolory: czarny i srebrny mają zaakcentować większą moc tego luksusowego samochodu.

Komentuj:

~Mar 2006-06-08

Nie raz zastanawiałem się , dlaczego ludzie kupują tak drogie samochody. Po co to komu. Nie moge tego zrozumieć a tłumaczę sobie, że tylko dla szpanu. Brak tu logiki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A1 Sportback - już oficjalnie!
Nowe Audi A1 Sportback - już oficjalnie!
Audi A1 to najmniejszy model w gamie niemieckiego producenta. Samochód debiutuje w pięciodrzwiowej wersji Sportback. Producent raczej nie wprowadzi do sprzedaży wariantu trzydrzwiowego.

Zalando Zalando