mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Najmocniejszy ale ekologiczny Bentley

Najmocniejszy ale ekologiczny Bentley

Na zbliżającej się wystawie w Genewie Bentley zaprezentuje swój kolejny model o nieznanej jeszcze nazwie. Co ważne, ma być on najmocniejszym i najszybszym autem w historii marki, a przy tym ma być zasilany biopaliwem.

Najmocniejszy ale ekologiczny Bentley
Potrzeba obecnych czasów, a więc produkcja samochodów dużo bardziej przyjaznych środowisku nie ominęła również producenta luksusowych aut marki Bentley. W tym przypadku jednak wybranie bardziej ekologicznej drogi nie wiąże się z koniecznością redukcji koni mechanicznych, czy ograniczeniem osiągów. Wręcz przeciwnie, jak zapowiada firma ma być to najszybszy, najmocniejszy, krótko mówiąc najbardziej ekstremalny, Bentley, jaki kiedykolwiek opuścił fabrykę w Crewe.

Jak na razie nie wiemy nic ponadto o zasilanym bioetanolem nowym Bentleyu. Zgodnie z ostatnio panującymi trendami Bentley zaprezentował tylko jedno zdjęcie nowego modelu, z którego i tak zbyt wiele nie wynika.

Według niepotwierdzonych informacji auto to bazuje na modelu Continental, a odpowiednio zmodyfikowany do nowego rodzaju paliwa silnik będzie pochodzić od wersji Flying Spur. A skoro ma być to najmocniejszy Bentley w historii, jedno jest pewne, iż jego moc powinna przekraczać 610 koni mechanicznych.

Podobne wiadomości:

Bentley Continental GT w nowym wydaniu

Bentley Continental GT w nowym wydaniu

Samochody luksusowe 2017-08-30

Bentley Continental Supersports - model...

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.