mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Następca Rapide pojawi się pod koniec roku

Następca Rapide pojawi się pod koniec roku

Aston Martin zamierza przywrócić światu nazwę Lagonda. Pod koniec 2014 roku  i bardzo możliwe, że na targach w Paryżu brytyjska marka pokaże nadstępce limuzyny Rapide.

Następca Rapide pojawi się pod koniec roku
Przypomnijmy w 2009 roku podczas targów w Genewie producent z Gaydon pokazał światu koncepcyjny model - SUV Lagonda. Minęło 5 lat i cały czas pojawiały się plotki o seryjnym aucie z logo Lagondy. Jednak konkretów nie było żadnych.

Teraz sytuacja się zmieniła. Car Magazin przygotował obszerny materiał na temat nowej Lagondy. Auto rzekomo ma zostać pokazane pod koniec roku i możliwe, że na targach w Paryżu. Brytyjska gaeta twierdzi, że Aston Martin pracuje nad czterodrzwiowym sedanem, który będzie oferowany także z napędem 4x4. Pierwsze oficjalne zdjęcia auta mogą pojawić się już latem.

Według informacji brytyjskiej gazety samochód będzie budowany przez dział projektów specjalnych i personalizacji w Aston Martinie, nazwany Q. Podobno produkcja jest szykowana jedynie na 100 egzemplarzy.

Współczesna Lagonda podobno pod maską ma być wyposażona w silnik V12 5.9-litra o mocy ok. 600 KM. Tyle wiemy nieoficjalnie. Na ewentualne oficjalne doniesienia poczekamy minimum kilkadziesiąt dni.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Aston Martin
Tematy w artykule: Aston Martin Lagonda

Podobne wiadomości:

Używany Aston Martin z gwarancją

Używany Aston Martin z gwarancją

Aktualności 2016-11-01

Aston Martin Vanquish S - więcej mocy

Aston Martin Vanquish S - więcej mocy

Samochody luksusowe 2016-11-17

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.