mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Nie będzie SUVa marki Aston Martin

Nie będzie SUVa marki Aston Martin

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom nie będzie modelu z segmentu sportowo-rekreacyjnego spod znaku Aston Martin. Na pocieszenie brytyjska firma przygotuje coś innego.

Nie będzie SUVa marki Aston Martin
Rok temu podczas targów w Genewie z wielkim rozmachem przygotowywano się do przywrócenia do życia marki Lagonda. W tym celu powstał koncept, który był połączeniem auta sportowo-rekreacyjnego z ekskluzywnym sedanem. Efekt był raczej średni, dlatego powinna ucieszyć informacja o zaniechaniu planów marki Aston Martin.

Zamiast SUVa firma stworzy luksusowego sedana, który przejmie nazwę Lagonda. Samochód powstanie na bazie modelu Rapide, ale będzie oferował więcej miejsca w środku. Niewiadomo kiedy można się spodziewać pierwszych szkiców nowego modelu. Wiadomo jednak, że w przyszłym roku pokaże się odświeżony Vantage oraz DB9.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Aston Martin Rapide
Aston Martin Rapide
Cena podstawowa już od: 1 096 200 PLN brutto
Dostępne nadwozia: coupe-4dr.

Podobne wiadomości:

Lagonda – jednak powstanie

auto motor i sport 0000-00-00

Używany Aston Martin z gwarancją

Używany Aston Martin z gwarancją

Aktualności 2016-11-01

Komentuj:

~Artur 2010-09-10

Lagonda już była. Chyba w latach 80. Ależ była paskudna. Teraz pewnie będzie lepiej. Stara Lagonda istniała w czasach, kiedy Aston był mocno pogubiony. Odświeżenie Ventage i DB 9 niezbędne wewnątrz. Samochody wyglądają staro w środku. Ale na zewnątrz lepiej nie dotykać. Istnieje ryzyko, że popsują te wyjątkowo piękne sylwetki. Zobaczcie co się stało z CLSem... Wcześniej Fiatem Grande Punto, BMW 7 z lat 90 Wiele pięknych wozów miało obrzydliwych następców

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.