mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Nie będzie SUVa marki Aston Martin

Nie będzie SUVa marki Aston Martin

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom nie będzie modelu z segmentu sportowo-rekreacyjnego spod znaku Aston Martin. Na pocieszenie brytyjska firma przygotuje coś innego.

Nie będzie SUVa marki Aston Martin
Rok temu podczas targów w Genewie z wielkim rozmachem przygotowywano się do przywrócenia do życia marki Lagonda. W tym celu powstał koncept, który był połączeniem auta sportowo-rekreacyjnego z ekskluzywnym sedanem. Efekt był raczej średni, dlatego powinna ucieszyć informacja o zaniechaniu planów marki Aston Martin.

Zamiast SUVa firma stworzy luksusowego sedana, który przejmie nazwę Lagonda. Samochód powstanie na bazie modelu Rapide, ale będzie oferował więcej miejsca w środku. Niewiadomo kiedy można się spodziewać pierwszych szkiców nowego modelu. Wiadomo jednak, że w przyszłym roku pokaże się odświeżony Vantage oraz DB9.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Aston Martin Rapide
Aston Martin Rapide
Cena podstawowa już od: 1 109 250 PLN brutto
Dostępne nadwozia: coupe-4dr.

Podobne wiadomości:

Aston Martin Vanquish S - więcej mocy

Aston Martin Vanquish S - więcej mocy

Samochody luksusowe 2016-11-17

Używany Aston Martin z gwarancją

Używany Aston Martin z gwarancją

Aktualności 2016-11-01

Komentuj:

~Artur 2010-09-10

Lagonda już była. Chyba w latach 80. Ależ była paskudna. Teraz pewnie będzie lepiej. Stara Lagonda istniała w czasach, kiedy Aston był mocno pogubiony. Odświeżenie Ventage i DB 9 niezbędne wewnątrz. Samochody wyglądają staro w środku. Ale na zewnątrz lepiej nie dotykać. Istnieje ryzyko, że popsują te wyjątkowo piękne sylwetki. Zobaczcie co się stało z CLSem... Wcześniej Fiatem Grande Punto, BMW 7 z lat 90 Wiele pięknych wozów miało obrzydliwych następców

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Bezpieczna podróż ze zwierzętami
Bezpieczna podróż ze zwierzętami
Zwierzęta są bardzo często traktowane jako pełnoprawni członkowie rodziny. Niezależnie od tego, czy podróżujemy z psem, kotem, chomikiem czy świnką morską - ważne jest bezpieczeństwo, ponieważ często nasi pupile podróżują w warunkach zagrażających ich życiu i zdrowiu. Na co więc warto zwrócić szczególną uwagę podczas planowania takich eskapad?