mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Nie będzie silników turbo doładowanych w Lamborghini

Nie będzie silników turbo doładowanych w Lamborghini

Szef Lamborghini, Stephan Winkelmann zapowiedział, że włoski producent aut nie będzie wyposażał swoich silników w turbodoładowanie. Na razie nie będzie.

Nie będzie silników turbo doładowanych w Lamborghini
Winkelmann powiedział, że w nadchodzącej dekadzie nie przewidują by samochody Lamborghini otrzymały turbodoładowanie. Jednak perspektywa taka może być zrealizowana w przyszłości. Szef Lamborghini zaznaczył, że rozwój w tym kierunku musi być zgodny z DNA włoskiej marki.

Winkelmann zapowiedział również, że kolejna generacja Gallardo pojawi się na drogach w przeciągu dwóch lat. Z kolei źródła w Audi sugerują, że R8 może otrzymać turbodoładowanie jeszcze przed końcem tej dekady. Wczoraj informowaliśmy, że na nadchodzących targach w Genewie Lamborghini przedstawi dwa nowe modele. Po słowach szefa Lamborghini, mówiących, że nowe Gallardo trafi na drogi w przeciągu dwóch lat co raz bardziej prawdopodobnym może być fakt, że w Genewie zobaczymy nową generację tego modelu.

Podobne wiadomości:

Lamborghini w płomieniach – akcja serwisowa

Lamborghini w płomieniach – akcja serwisowa

Aktualności 2017-02-17

Komentuj:

~No No 2012-02-01

A w prasie francuskiej i nie tylko krążą komputerowe zdięcia Lamborghini SUV Równe 700KM mocy.Poprostu terenowa rakieta. Porsche ze swoim Cayene Turbo może się schować.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.