mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Nie będzie silników turbo doładowanych w Lamborghini

Nie będzie silników turbo doładowanych w Lamborghini

Szef Lamborghini, Stephan Winkelmann zapowiedział, że włoski producent aut nie będzie wyposażał swoich silników w turbodoładowanie. Na razie nie będzie.

Nie będzie silników turbo doładowanych w Lamborghini
Winkelmann powiedział, że w nadchodzącej dekadzie nie przewidują by samochody Lamborghini otrzymały turbodoładowanie. Jednak perspektywa taka może być zrealizowana w przyszłości. Szef Lamborghini zaznaczył, że rozwój w tym kierunku musi być zgodny z DNA włoskiej marki.

Winkelmann zapowiedział również, że kolejna generacja Gallardo pojawi się na drogach w przeciągu dwóch lat. Z kolei źródła w Audi sugerują, że R8 może otrzymać turbodoładowanie jeszcze przed końcem tej dekady. Wczoraj informowaliśmy, że na nadchodzących targach w Genewie Lamborghini przedstawi dwa nowe modele. Po słowach szefa Lamborghini, mówiących, że nowe Gallardo trafi na drogi w przeciągu dwóch lat co raz bardziej prawdopodobnym może być fakt, że w Genewie zobaczymy nową generację tego modelu.

Podobne wiadomości:

Lamborghini Huracan RWD Spyder - zrzuć dach!

Lamborghini Huracan RWD Spyder - zrzuć dach!

Samochody luksusowe 2016-11-16

Kolejni producenci wycofują się z salonu w Paryżu

Kolejni producenci wycofują się z salonu w...

Aktualności 2016-09-20

Komentuj:

~No No 2012-02-01

A w prasie francuskiej i nie tylko krążą komputerowe zdięcia Lamborghini SUV Równe 700KM mocy.Poprostu terenowa rakieta. Porsche ze swoim Cayene Turbo może się schować.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Saab powraca - kolejna odsłona telenoweli
Saab powraca - kolejna odsłona telenoweli
Historii i sensacyjnych doniesień na temat powrotów marki Saab w ciągu ostatnich 4 lat było już kilkanaście. Teraz pojawiają się kolejne plotki. Czy i tym razem skończy się tylko na niepotwierdzonych informacjach?