mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Nismo weźmie na warsztat GT-Ra

Nismo weźmie na warsztat GT-Ra

Oficjalny tuner Nissana zapowiedział, że w przyszłym roku zaprezentuje wzmocnioną wersję Nissana GT-R. Bazą dla wersji Nismo będzie przyszłoroczny Nissan GT-R.

Nismo weźmie na warsztat GT-Ra
Nismo zmodyfikowało Juke'a oraz Nissana 370Z, jednak od dawna wiadomo, że świat czeka na ogłoszenie decyzji o podjęciu wyzwania z nowym GT-R w głównej roli. Nadchodzący model potwierdził prezes Nissana Carlos Ghosn mówiąc, że „GT-R Nismo będzie wyjątkowy”. Oby, gdyż liczymy na coś co nie będzie tylko wersją, która ma kilka koni więcej i zmieniony bodykit. Świat chce powrotu groźniejszej Godzilli!

Nissan nie zdradza szczegółów technicznych dotyczących Nismo GT-Ra. Na dzień dzisiejszy wiemy jedynie, że inżynierowie zmodyfikują silnik, opracują nowy, bardziej aerodynamiczny body kit oraz wprowadzą kilka zmian we wnętrzu auta. Obecnie Nissan GT-R oferuje moc 545 KM, która pochodzi z podwójnie doładowanego silnika V6 o pojemności 3.8 litra. Nie wiadomo o ile KM Nismo podniesie moc jednostki napędowej. Warianty są dwa. Albo zobaczymy duże rozczarowanie, albo sensacyjny model, który jeszcze bardziej ustawi do pionu Porsche 911. 

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Nissan GT-R
Nissan GT-R
Cena podstawowa już od: 510 000 PLN brutto
Dostępne nadwozia: coupe-2dr.

Podobne wiadomości:

Nissan GT-R na Jeziorze Bajkał i prawie 300...

auto motor i sport 0000-00-00

Choć były szybsze auta na lodzie niż GT-R, to jednak wyczyn Nissana robi nie mniejsze wrażenie.

Nissan 370Z przechodzi lifting

Nissan 370Z przechodzi lifting

Aktualności 2017-08-31

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.