mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Nobel zwiększy produkcję

Nobel zwiększy produkcję

Marka Noble to niszowy producent super sportowych aut z Wielkiej Brytanii. Rocznie Noble produkuje 12 egzemplarzy modelu M600. Firma zamierza podwoić produkcje.

Nobel zwiększy produkcję
Noble, to nazwa pochodząca od założyciela firmy, Lee Noble'a. Brytyjczyk miał swój epizod przy pracach nad polskim, super sportowym autem Arrinera Hussarya. Na swoim koncie ma kilka bardzo udanych projektów, a ostatnim chwalonym modelem jest M600. Dyrektor marki, Peter Butwood, zapowiada plany na zwiększenie w przyszłości rocznej produkcji z 12 do 25 egzemplarzy.Wyprodukowanie jednego egzemplarza zajmuje prawie trzy miesiące, a przy montażu auta pracuje nie więcej niż 20 osób. W planach firma ma zwiększyć zatrudnienie, ale bez obniżania jakości wytwarzanego ręcznie samochodu. Plany zwiększenia produkcji to znak, że zainteresowanie modelem M600 rośnie. Auto napędza motor V8 o pojemności 4,4-litra. To jednostka pochodząca ze Szwecji, od Volvo. Do tego mamy dwie turbosprężarki. Samochód występuje w trzech wariantach mocy 450, 550 i 650 KM.
Tematy w artykule: Noble Noble M600 Lee Noble

Podobne wiadomości:

Arrinera Hussarya trafi do sprzedaży w 2015 r

Arrinera Hussarya trafi do sprzedaży w 2015 r

Samochody luksusowe 2014-10-28

Arrinera testuje z Lee Noblem

Arrinera testuje z Lee Noblem

Samochody luksusowe 2013-11-22

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Auto Digilab - tak wygląda przyszłość mobilności
Skoda Auto Digilab - tak wygląda przyszłość mobilności
Skoda opracowała program o nazwie Strategia 2025, który ma kształtować przyszłość czeskiej marki w kolejnych latach. Żeby jeszcze lepiej wykorzystywać cyfrowe technologie w działalności marki, w Pradze powstał DigiLab.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech