mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Nowa, piękna "szóstka"

Nowa, piękna "szóstka"

Od pewnego czasu zanosi się na to, że już niebawem zostanie zaprezentowana nowa odsłona topowego coupe z Bawarii. W sieci pojawiły się już pierwsze wizualizacje nowego BMW Serii 6, które ma zadebiutować w 2012 roku.

Nowa, piękna
Jak to zwykle bywa, modele koncepcyjne znacząco różnią się od produktu finałowego, ale w tym przypadku samochód mógłby trafić do produkcji w takim stanie w jakim został ukazany na zdjęciach. Jeżeli tak będzie wyglądać kolejna generacja BMW M6 to samochód z pewnością znajdzie dużo większą rzeszę sympatyków.

Prawdopodobnie nowa wersja M6 powstanie w dwóch wersjach: standardowej oraz CSL. Ta druga będzie nieco odchudzona, a z zewnątrz będzie można ją poznać choćby po dachu wykonanym z włókna węglowego. Na razie nie wiadomo nic o silnikach ani technologiach, które trafią pod blaszane pokrycie auta. Na takie dane przyjdzie nam jeszcze poczekac co najmniej kilka miesięcy.

Komentuj:

~Artur 2008-05-28

Wygląda jak wsiowo stuningowana Calibra. W cudzysłów należało wziąć słowo "piękna", a nie "szóstka". Z pewnością nie będzie tak wyglądać

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.