mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Nowa, piękna "szóstka"

Nowa, piękna "szóstka"

Od pewnego czasu zanosi się na to, że już niebawem zostanie zaprezentowana nowa odsłona topowego coupe z Bawarii. W sieci pojawiły się już pierwsze wizualizacje nowego BMW Serii 6, które ma zadebiutować w 2012 roku.

Nowa, piękna
Jak to zwykle bywa, modele koncepcyjne znacząco różnią się od produktu finałowego, ale w tym przypadku samochód mógłby trafić do produkcji w takim stanie w jakim został ukazany na zdjęciach. Jeżeli tak będzie wyglądać kolejna generacja BMW M6 to samochód z pewnością znajdzie dużo większą rzeszę sympatyków.

Prawdopodobnie nowa wersja M6 powstanie w dwóch wersjach: standardowej oraz CSL. Ta druga będzie nieco odchudzona, a z zewnątrz będzie można ją poznać choćby po dachu wykonanym z włókna węglowego. Na razie nie wiadomo nic o silnikach ani technologiach, które trafią pod blaszane pokrycie auta. Na takie dane przyjdzie nam jeszcze poczekac co najmniej kilka miesięcy.

Komentuj:

~Artur 2008-05-28

Wygląda jak wsiowo stuningowana Calibra. W cudzysłów należało wziąć słowo "piękna", a nie "szóstka". Z pewnością nie będzie tak wyglądać

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.