mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Nowe Porsche 911 Turbo kabriolet w L.A.

Nowe Porsche 911 Turbo kabriolet w L.A.

Producent samochodów sportowych z Zuffenhausen na targach w Los Angeles zaprezentuje najnowsza wersję 911, model 911 Turbo Cabriolet.

Nowe Porsche 911 Turbo kabriolet w L.A.
Najnowsza generacja Porsche 911  zostanie w przyszłym miesiącu uzupełniona o dwa nowe modele - 911 Turbo Cabriolet oraz 911 Turbo S Cabriolet. Oba auta pod tylna klapą mają ten sam 3.8-litorwy, sześciocylindrowy silnik. Wersja zwykła dostarcza 520 KM mocy, a wersja S 560 KM. "Słabszy" kabriolet osiąga pierwszą setkę w czasie 3.5 sekundy, zaś ten z oznaczeniem S jest szybszy o 0.3 sekundy. Oba auta osiągają maksymalną prędkość 318 km/h.

911 Turbo Cabriolet na drodze wspierany jest przez aktywną aerodynamiką jak i aktywną tylną oś skrętną. W standardzie auto wyposażone jest w skrzynię PDK oraz nowy napęd PTM przekazywany na wszystkie koła.

Na tylnej klapie znajdziemy spojler, który jest o 28 mm szerszy w porównaniu do tego z Carrery 4. Powierzchnia spojlera rozciąga się od słupka C do zewnętrznej części auta. Dach w tym modelu został wykonany z lekkiej, magnezowej ramy. Możemy go otwierać i zamykać w ok. 13 sekund do prędkości 50 km/h.Środek obu 911 Turbo Cabriolet nie różni się niczym od wnętrza wersji coupe. W całej gamie wyróżnia się wersja w kolorach czarnym/Carrera Red wyposażona w adaptacyjne fotele Sport Seat Plus z pamięcią 18 ustawień. W Turbo S standardem są elementy wykonane z włókna węglowego. Standardowe jest również nagłośnienie przygotowane przez firmę Bose, ale jako opcję można zamówić audio Burmester.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Porsche 911
Porsche 911
Cena podstawowa już od: 488 500 PLN brutto
Dostępne nadwozia: cabrio-2dr. coupe-2dr.

Podobne wiadomości:

Zakaz rejestracji Porsche Cayenne w Szwajcarii

Zakaz rejestracji Porsche Cayenne w...

Aktualności 2017-08-22

Porsche, Genesis i BMW to najlepsze marki

Porsche, Genesis i BMW to najlepsze marki

Aktualności 2017-07-31

Komentuj:

~Bosch 2013-10-20

Tu można zobaczyć jak w praktyce wygląda regeneracja turbiny. Na stronie http://www.regeneracja-turbosprezarek.pl jest film gdzie jest dużo szczegółów z naprawy. Warto zobaczyć.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Via Baltica - wielu chętnych na budowę odcinka
Via Baltica - wielu chętnych na budowę odcinka
Aż pięć firm i konsorcjów stanęło do przetargu o budowę odcinka drogi S61 Via Baltica. Chodzi o fragment na odcinku od Śniadowa do obwodnicy Łomży.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech