mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Nowy Bentley Continental za dwa lata

Nowy Bentley Continental za dwa lata

To pierwsze spekulacje dotyczące flagowego modelu Bentley'a. Continental GT najnowszej generacji szykowany jest na rok 2017. auto zostanie zbudowane w oparciu o nową platformę.

Nowy Bentley Continental za dwa lata
Nowa platforma nosi oznaczenie MSB i na niej oprócz kolejnej generacji Conti GT zostanie zbudowana m.in. kolejna Panamera od Porsche. Nikogo nie zaskoczymy, pisząc, że nowy Continental GT będzie lżejszy od poprzednika. Do tego samochód ma mieć bardziej sportowy wygląd. Punktem wyjścia dla nowego modelu będzie koncepcyjny EXP 10 Speed 6 pokazany w marcu tego roku na targach motoryzacyjnych w Genewie.W tym tygodniu koncern z Wolfsburga zaprezentował światy dwa nowe silnik, z których jeden zapewne trafi do nowego Continentala GT. Dwunastocylindrowa jednostka W12 6,0 TSI mam moc 608 KM (900 Nm) i została wyposażona m.in. w system dezaktywacji cylindrów. Ten motor jak i V8 o pojemności 4,0-litra będą najprawdopodobniej stanowić gamę jednostek nowego Bentley'a Continentala.  

Podobne wiadomości:

Bentley Continental GT w nowym wydaniu

Bentley Continental GT w nowym wydaniu

Samochody luksusowe 2017-08-30

Bentley Continental - ostatnia seria na pożegnanie

Bentley Continental - ostatnia seria na...

Samochody luksusowe 2017-07-27

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.