mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Nowy McLaren dla klienta z Azji

Nowy McLaren dla klienta z Azji

Kraje rodem z Azji to bardzo duży kawałek tortu do schrupania i każdy z producentów ma tego świadomość. Dlatego McLaren przygotował specjalny model 625C dostępny tylko na rynku azjatyckim.

Nowy McLaren dla klienta z Azji
McLaren gra bardzo ciekawą kartą. Bo oto mówi klientom z Azji, że przygotował dla nich ekskluzywny model 625C(skrót od club), a chce sprzedawać auto słabsze niż seryjny 650S. Zawsze wydawało nam się, że jak chcesz komuś sprzedać auto wyjątkowe, limitowane, ekskluzywne i chcesz jakąś grupę klientów wyróżnić to dajesz im auto co najmniej niezmienione wizualnie, ale mocniejsze.

Fakt jest taki, że McLaren w Azji będzie sprzedawał auto z silnikiem V8 3.8-litra twin-turbo oraz mocą 625 KM i maksymalnym momentem 610 Nm. Samochód będzie oferowany jako coupe i spider.625C Coupe pierwszą setkę osiąga w czasie 3.1 sekundy, podobnie zresztą jak i Spider. Inżynierowie McLarena popracowali nad balansem auta i zawieszeniem. Na początku samochód w obu wersjach będzie dostępny w Hong Kongu, a później w takich miejscach jak Malezja, Japonia czy Południowa Korea.

Podobne wiadomości:

Elektryczna marka Volkswagena w Chinach

Elektryczna marka Volkswagena w Chinach

Aktualności 2016-10-06

Speed test Nardo

auto motor i sport 0000-00-00

Maluchy z ambicjami, przetrenowane do granic auta sportowe, wyścigówki, które nie znają spoczynku, ryczące potwory – żądza ekstremalnych prędkości przyciąga wszystkich. Dzięki niej powstają najbardziej zjawiskowe samochody. Zebraliśmy je, by ruszyły w pogoń za wskazówką prędkościomierza. Miejsce akcji – tor wyścigowy we włoskim Nardo.  

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Lexus CT nowej generacji za dwa lata
Lexus CT nowej generacji za dwa lata
W ofercie Lexusa w USA hybrydowego hatchbacka CT 200h zastępuje nowy miejski crossover UX. Jednak popularny Lexus CT pozostaje w europejskiej ofercie firmy. Jak powiedział szef europejskiego oddziału koncernu Pascal Ruch, na rynku jest miejsce dla obu modeli, a nowej generacji CT można się spodziewać za dwa lata.