mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Nowy McLaren dla klienta z Azji

Nowy McLaren dla klienta z Azji

Kraje rodem z Azji to bardzo duży kawałek tortu do schrupania i każdy z producentów ma tego świadomość. Dlatego McLaren przygotował specjalny model 625C dostępny tylko na rynku azjatyckim.

Nowy McLaren dla klienta z Azji
McLaren gra bardzo ciekawą kartą. Bo oto mówi klientom z Azji, że przygotował dla nich ekskluzywny model 625C(skrót od club), a chce sprzedawać auto słabsze niż seryjny 650S. Zawsze wydawało nam się, że jak chcesz komuś sprzedać auto wyjątkowe, limitowane, ekskluzywne i chcesz jakąś grupę klientów wyróżnić to dajesz im auto co najmniej niezmienione wizualnie, ale mocniejsze.

Fakt jest taki, że McLaren w Azji będzie sprzedawał auto z silnikiem V8 3.8-litra twin-turbo oraz mocą 625 KM i maksymalnym momentem 610 Nm. Samochód będzie oferowany jako coupe i spider.625C Coupe pierwszą setkę osiąga w czasie 3.1 sekundy, podobnie zresztą jak i Spider. Inżynierowie McLarena popracowali nad balansem auta i zawieszeniem. Na początku samochód w obu wersjach będzie dostępny w Hong Kongu, a później w takich miejscach jak Malezja, Japonia czy Południowa Korea.

Podobne wiadomości:

McLaren - Apple chce kupić giganta z Woking

McLaren - Apple chce kupić giganta z Woking

Aktualności 2016-09-22

Volvo wprowadza autonomiczne samochody do Chin

Volvo wprowadza autonomiczne samochody do...

Aktualności 2016-04-08

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
W połowie sierpnia kierowcy jadący Zakopianką będą mogli skorzystać z nowo wybudowanego węzła drogowego w Poroninie. Marszałek województwa małopolskiego zapewnił, że wszystkie prace postępują zgodnie z harmonogramem.