mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Odchudzone Lambo

Odchudzone Lambo

Moda na odchudzanie w stajni spod znaku byka nadal trwa. Następne w kolejce jest Lamborghini Gallardo, z którego powstanie model Gallardo LP570-4 Superleggera.

Odchudzone Lambo

Oficjalne zdjęcia samochodu nie zostały jeszcze opublikowane, ale fani marki postarali się już o pierwsze wizualizacje. Auto zostanie oficjalnie odsłonięte dopiero podczas targów w Genewie.

Nazwa Superleggera oznacza, że model zostanie odchudzony o co najmniej 70 kilogramów w stosunku do "zwykłej" wersji. Przyrost mocy będzie niewielki, bo zaledwie 10KM, ale obniżenie wagi znacząco wpłynie na osiągi.

Gallardo LP570-4 Superleggera będzie przyspieszać do setki w mniej niż 3,5 sekundy. Na każdy kilogram masy przypadać będzie 2,35KM. Odpowiedzialna za przekazywanie napędu skrzynia biegów będzie taka sama jak w modelu LP560.

Odchudzona wersja będzie dostępna w sześciu kolorach, a we wnętrzu wiele elementów będzie wykonanych z włókna węglowego. Tam gdzie pojawi się skóra, obszycia będą kolorystycznie nawiązywać do całości.


Podobne wiadomości:

Superauto od Audi i Lamborghini

Superauto od Audi i Lamborghini

Samochody luksusowe 2017-03-11

Elektryfikacja zaraża kolejne gałęzie koncernu z Wolfsburga. Teraz pojawiają się plotki o elektrycznych supersamochodach od Audi i Lamborghini. 

Lamborghini w płomieniach – akcja serwisowa

Lamborghini w płomieniach – akcja serwisowa

Aktualności 2017-02-17

Komentuj:

~ee viwesniakwagen 2010-01-10

nudny jestes a tak w ogole Kia jest lepszym samochodem od wiesniakwagenow , bo ty napewno takiego masz i to na dodatek golf max 3 generacji z 1992 roku 1.4 na gaz i plujesz na inne lepsze marki a masz gowno :S

~laik 2010-01-07

nie pokona bo jest po prostu gorszym autem, już przestań z tymi swoimi tekstami bo nudny już dawno się stałeś, a śmieszny to nigdy nie byłeś

~Ale czy pokona Kiłe Pro ceed ? 2010-01-07

Ale czy pokona Kiłe Pro ceed ?

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.