Odmłodzony CLS

Udane, czterodrzwiowe coupe Mercedesa o nazwie CLS jest dostępne na rynku już prawie 4 lata. Przez ten czas samochód nie przeszedł żadnej zmiany. Najbliższy face-lifting planowany jest na wiosnę przyszłego roku, ale po Stuttgarcie jeździ już nowa wersja.

Odmłodzony CLS

Zagraniczni dziennikarze uchwycili w kadrze samochód, który na pierwszy rzut oka wygląda jak obecna generacja modelu CLS. Jednak jeśli weźmiemy go pod lupę to zauważymy że został zmieniony przedni oraz tylny zderzak. Pokrywa chłodnicy została zaakcentowana dwoma chromowanymi paskami podobnie jak w większym modelu CL. Z tyłu zmieniły się lampy.

Od momentu wejścia na rynek w 2004 roku do tej pory sprzedało się ponad 60 tysięcy egzemplarzy tego samochodu. Ten wynik sprowokował niemiecką konkurencję z Bawarii oraz Ingolstadt do stworzenia podobnego samochodu. Jednak zanim Audi A7 lub BMW CS wejdą do sprzedaży skończy się obecna dekada. Od dłuższego czasu dochodzą też słuchy iż Aston Martin oraz Porsche rozważają bardzo poważnie wprowadzenie do swojej gamy czterodrzwiowego coupe.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross