mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Oto najlepszy samochód luksusowy

Oto najlepszy samochód luksusowy

Jaguar XF zdeklasował swoich rywali w grupie aut luksusowych. Instytut badania rynku J.D. Power wraz z „What Car?”, zorganizował test satysfakcji właścicieli samochodów różnych marek. W badaniu zebrano opinie ponad 17.200 użytkowników samochodów dotyczące 104 modeli 27 producentów.

Oto najlepszy samochód luksusowy
Jaguar XF osiągnął wynik satysfakcji na poziomie 83,9% dzięki czemu zajął pierwsze miejsce w kategorii aut luksusowych i drugie w ogólnej klasyfikacji wszystkich 104 modeli.

XF osiągnął maksymalną ilość punktów za styl, wygląd zewnętrzny i wnętrze. Bardzo wysokie noty otrzymał także w odniesieniu do kosztów użytkowania, zwłaszcza jeżeli chodzi o niskie koszty serwisu i ewentualnych napraw. Na ogólną liczbę punktów znaczący wpływ miało także zadowolenie kierowców z jakości wykonania samochodów, bardzo wysoka ocena właściwości jezdnych oraz układu hamulcowego.

W zorganizowanym teście w ogólnej ocenie pojazdu brane były pod uwagę: wygląd samochodu (37% ogólnej liczby punktów), jakość wykonania i niezawodność (24%), koszty eksploatacji (22%) oraz jakość serwisu oferowana przez dealerów (17%). Testowi podlegały wyłącznie samochody zarejestrowane przynajmniej rok przed przeprowadzeniem badania.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Jaguar XF
Jaguar XF
Cena podstawowa już od: 199 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: sedan-4dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Jaguar XF Wszystko o Jaguar
Tematy w artykule: Jaguar Jaguar XF nagroda

Podobne wiadomości:

Jaguar F-Pace najlepszy – WCOTY 2017

Jaguar F-Pace najlepszy – WCOTY 2017

Aktualności 2017-04-13

Hamann Jaguar F-Pace - nietuzinkowy

Hamann Jaguar F-Pace - nietuzinkowy

Samochody luksusowe 2017-03-14

Niemiecki tuner opracował nowy bodykit i nieco podrasował jednostkę napędową. Propozycja dla tych, którzy uważają F-Pace za nudny samochód.

Komentuj:

~zen 2010-08-19

szczerze to nie wiem co to znaczy mieć tatę. mam dwie mamy, nie less i nie jestem adoptowany. aha mam 34 lata :)) pozdro dla niezarejestrowanych

~jaguarowiec 2010-06-17

Chciałbyć być synkiem takiego TATy , ale pozostało ci tylko ponarzekać :)

~zen 2010-06-15

TATA XF a nie Jagular

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Po ośmiu latach przyszedł czas na następcę Skody Yeti. Nowy model zmienił się tak bardzo, że otrzymał nową nazwę - Karoq. Znamy już pierwsze szczegóły na temat kompaktowego SUV-a z Mlada Boleslav.