mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Oto najlepszy samochód luksusowy

Oto najlepszy samochód luksusowy

Jaguar XF zdeklasował swoich rywali w grupie aut luksusowych. Instytut badania rynku J.D. Power wraz z „What Car?”, zorganizował test satysfakcji właścicieli samochodów różnych marek. W badaniu zebrano opinie ponad 17.200 użytkowników samochodów dotyczące 104 modeli 27 producentów.

Oto najlepszy samochód luksusowy
Jaguar XF osiągnął wynik satysfakcji na poziomie 83,9% dzięki czemu zajął pierwsze miejsce w kategorii aut luksusowych i drugie w ogólnej klasyfikacji wszystkich 104 modeli.

XF osiągnął maksymalną ilość punktów za styl, wygląd zewnętrzny i wnętrze. Bardzo wysokie noty otrzymał także w odniesieniu do kosztów użytkowania, zwłaszcza jeżeli chodzi o niskie koszty serwisu i ewentualnych napraw. Na ogólną liczbę punktów znaczący wpływ miało także zadowolenie kierowców z jakości wykonania samochodów, bardzo wysoka ocena właściwości jezdnych oraz układu hamulcowego.

W zorganizowanym teście w ogólnej ocenie pojazdu brane były pod uwagę: wygląd samochodu (37% ogólnej liczby punktów), jakość wykonania i niezawodność (24%), koszty eksploatacji (22%) oraz jakość serwisu oferowana przez dealerów (17%). Testowi podlegały wyłącznie samochody zarejestrowane przynajmniej rok przed przeprowadzeniem badania.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Jaguar XF
Jaguar XF
Cena podstawowa już od: 189 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-5dr. sedan-4dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Jaguar XF Wszystko o Jaguar
Tematy w artykule: Jaguar Jaguar XF nagroda

Podobne wiadomości:

Jaguar E-Pace - materiał na bestseller

Jaguar E-Pace - materiał na bestseller

Premiery 2017-07-14

Jaguar XKSS - wskrzesili legendę

Jaguar XKSS - wskrzesili legendę

Samochody luksusowe 2016-11-18

Komentuj:

~zen 2010-08-19

szczerze to nie wiem co to znaczy mieć tatę. mam dwie mamy, nie less i nie jestem adoptowany. aha mam 34 lata :)) pozdro dla niezarejestrowanych

~jaguarowiec 2010-06-17

Chciałbyć być synkiem takiego TATy , ale pozostało ci tylko ponarzekać :)

~zen 2010-06-15

TATA XF a nie Jagular

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Suzuki Jimny - pierwsze zdjęcia przed premierą
Nowe Suzuki Jimny - pierwsze zdjęcia przed premierą
Suzuki przygotowuje w tym roku dwie ważne premiery, a jedną z nich jest zupełnie nowe Jimny. W sieci pojawiły się właśnie pierwsze zdjęcia tego modelu, a my znamy już pierwsze szczegóły na temat czwartej generacji.