mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Pagani pracuje nad specjalną wersją modelu Huayra

Pagani pracuje nad specjalną wersją modelu Huayra

Włoska marka stworzona przez Horacio Paganiego w zaciszu swojej fabryki podobno pracuje nad specjalną modelu Hyuarya. Mowa tu o aucie przygotowanym w specyfikacji torowej.

Pagani pracuje nad specjalną wersją modelu Huayra
Taką informacje podał jeden z użytkowników forum Teamspeed, który rzekomo miał uciąć sobie rozmowę z kierowcą testowym Pagani, Davide Testi. Włoch w rozmowie miał powiedzieć, że jego firma pracuje nad "torową" wersją Huyary. Ciekawe czy ma to być auto podobne do Zondy R…

Oczywiście szczegóły nie są znane. Jedyne co wiemy, to to, że auto ma pojawić się pod nazwą Nurburgring Edition. Podobno liczba egzemplarzy będzie ograniczona do maksymalnie 25 aut.

Co ciekawe wciąż nie ma informacji na temat wersji Roadster najświeższego produktu od Horacio Paganiego. Ten model może pojawić się na rynku w ciągu dwóch lat. I tutaj pojawia się sprzeczność, gdyż Pagani w 2011 roku zapowiadał, że następnym autem będzie Hyuayra Roadster. To wykluczałoby produkcje specjalnej wersji modelu Hyuayra. Pozostaje czekać na ewentualne potwierdzenie plotek w najbliższym czasie.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Pagani
Tematy w artykule: Pagani Pagani Huayra Pagani Zonda R

Podobne wiadomości:

Huayra Roadster z nowej fabryki

Huayra Roadster z nowej fabryki

Samochody luksusowe 2015-05-05

Pagani Huayra - niedługo debiut wersji roadster

Pagani Huayra - niedługo debiut wersji...

Aktualności 2016-03-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Cupra - nowa motoryzacyjna marka z Hiszpanii
Cupra - nowa motoryzacyjna marka z Hiszpanii
Już od kilku miesięcy było wiadomo, że marka Cupra w końcu zostanie wydzielona od Seata. Iberyjski producent ogłosił oficjalną zmianę. Na rynku pojawi się nowa submarka z osobnym emblematem.