Phantom nr 2000

Z brytyjskiej fabryki Rolls-Royce'a w Goodwood wyjechał jubileuszowy, dwutysięczny egzemplarz luksusowej limuzyny - Phantom.

Phantom nr 2000

Najbardziej ostatnimi czasy prestiżowy model Rolls-Royce’a pojawił się na globalnym rynku w 2003 roku. Od początku wzbudził zainteresowanie najzamożniejszych tego świata. W ciągu niespełna dwóch lat na całym globie pojawiło się 1999 sztuk Phantoma. Jubileuszowy, oznaczony nr 2000 model trafi do Chin, jednego z najważniejszych rynków sprzedaży dla brytyjskiego producenta.

Zobacz galerię zdjęć modelu Rolls-Royce Phantom

Z okazji tego święta, pracownicy fabryki „RR” na parkingu utworzyli symboliczną liczbę obok wspomnianego, jubileuszowego samochodu.

Jak powiedział Ian Robertson, prezes Rolls-Royce Motor Cars, fabryka w Goodwood wkrótce, bo 1 stycznia 2006 roku będzie obchodzić swoje trzecie urodziny. W ciągu kolejnych 18 miesięcy w fabryce ma rozpocząć się produkcja następnego, luksusowego modelu spod znaku Rolls-Royce.

Czytaj także:

Więcej prywatności w Phantomie 2005-10-17

Piękne zdjęcia Phantoma 2005-09-01

80 lat Phantoma 2005-06-27

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.