Phantom nr 2000

Z brytyjskiej fabryki Rolls-Royce'a w Goodwood wyjechał jubileuszowy, dwutysięczny egzemplarz luksusowej limuzyny - Phantom.

Phantom nr 2000

Najbardziej ostatnimi czasy prestiżowy model Rolls-Royce’a pojawił się na globalnym rynku w 2003 roku. Od początku wzbudził zainteresowanie najzamożniejszych tego świata. W ciągu niespełna dwóch lat na całym globie pojawiło się 1999 sztuk Phantoma. Jubileuszowy, oznaczony nr 2000 model trafi do Chin, jednego z najważniejszych rynków sprzedaży dla brytyjskiego producenta.

Zobacz galerię zdjęć modelu Rolls-Royce Phantom

Z okazji tego święta, pracownicy fabryki „RR” na parkingu utworzyli symboliczną liczbę obok wspomnianego, jubileuszowego samochodu.

Jak powiedział Ian Robertson, prezes Rolls-Royce Motor Cars, fabryka w Goodwood wkrótce, bo 1 stycznia 2006 roku będzie obchodzić swoje trzecie urodziny. W ciągu kolejnych 18 miesięcy w fabryce ma rozpocząć się produkcja następnego, luksusowego modelu spod znaku Rolls-Royce.

Czytaj także:

Więcej prywatności w Phantomie 2005-10-17

Piękne zdjęcia Phantoma 2005-09-01

80 lat Phantoma 2005-06-27

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?