mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Pięcioro projektantów świętuje 50 lecie Mustanga

Pięcioro projektantów świętuje 50 lecie Mustanga

Światowej sławy projektanci zostali zaproszeni do stworzenia specjalnej kolekcji odzieży Mustang Unleashed. Każdy z projektantów pokaże własną interpretację tożsamości Forda Mustanga.

Pięcioro projektantów świętuje 50 lecie Mustanga
Do stworzenia specjalnej kolekcji Mustang Unleashed Ford zaprosił pięciu projektantów. Osoby, które wezmą udział w projekcie to Anna Sui, Paula Cademartori, Tomaso Anfossi i Francesco Ferrari z CO|TE, Rogan Gregory i Scott Mackinlay-Hahn
Rogan oraz Pamela Love.

Pochodząca z Detroit Anna Sui stwirdziła, że na przestrzeni lat Mustang przystosował się do kultowych zmian pozostając wiernym swoim własnością. „Moda wciąż się zmienia i zawsze reprezentuje to, co obecnie dzieje się na świecie. Jako projektantka nieustannie czerpię inspirację ze wszystkiego, co mnie otacza, aczkolwiek chcę zachować swoją estetykę i tożsamość. Ford Mustang jest pod tym względem taki sam, jak ja.” przyznała Anna.

Każdy z projektantów stworzy trzy unikatowe koszule inspirowane Fordem Mustangiem. Kolekcję, która trafi na rynki całego świata zostanie wyprodukowana przez Loomstate - lidera w zakresie organicznej i zrównoważonej ekologicznie odzieży.

„Ford Mustang odzwierciedla pasję, moc, przygodę i wolność, a poprzez połączenie sił z czołowymi projektantami, znanymi ze swoich ekspresyjnych osobowości i niezwykłych dzieł sztuki, scalamy świat motoryzacji ze światem mody. Kolekcja Mustang Unleashed odzwierciedlać będzie pasję i wolność z jakimi utożsamiany jest Ford Mustang, a także jego wpływ na kulturę masową na przestrzeni ostatnich pięćdziesięciu lat”, skomentowała Susan Lampinen, główna projektantka Forda ds. kolorów i materiałów.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Ford Mustang
Ford Mustang
Cena podstawowa już od: 162 000 PLN brutto
Dostępne nadwozia: cabrio-2dr. coupe-3dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Ford Mustang Wszystko o Ford
Tematy w artykule: Ford Mustang GT Ford Mustang

Podobne wiadomości:

Ford Mustang przeszedł lifting - premiera na IAA

Ford Mustang przeszedł lifting - premiera na...

Premiery 2017-09-14

Odświeżony Ford EcoSport już w Europie

Odświeżony Ford EcoSport już w Europie

Aktualności 2017-09-06

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia jest najchętniej kupowanym modelem w Polsce. Teraz do jej oferty dołącza wersja napędzana silnikiem 1.5 TSI.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic