mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Pięcioro projektantów świętuje 50 lecie Mustanga

Pięcioro projektantów świętuje 50 lecie Mustanga

Światowej sławy projektanci zostali zaproszeni do stworzenia specjalnej kolekcji odzieży Mustang Unleashed. Każdy z projektantów pokaże własną interpretację tożsamości Forda Mustanga.

Pięcioro projektantów świętuje 50 lecie Mustanga
Do stworzenia specjalnej kolekcji Mustang Unleashed Ford zaprosił pięciu projektantów. Osoby, które wezmą udział w projekcie to Anna Sui, Paula Cademartori, Tomaso Anfossi i Francesco Ferrari z CO|TE, Rogan Gregory i Scott Mackinlay-Hahn
Rogan oraz Pamela Love.

Pochodząca z Detroit Anna Sui stwirdziła, że na przestrzeni lat Mustang przystosował się do kultowych zmian pozostając wiernym swoim własnością. „Moda wciąż się zmienia i zawsze reprezentuje to, co obecnie dzieje się na świecie. Jako projektantka nieustannie czerpię inspirację ze wszystkiego, co mnie otacza, aczkolwiek chcę zachować swoją estetykę i tożsamość. Ford Mustang jest pod tym względem taki sam, jak ja.” przyznała Anna.

Każdy z projektantów stworzy trzy unikatowe koszule inspirowane Fordem Mustangiem. Kolekcję, która trafi na rynki całego świata zostanie wyprodukowana przez Loomstate - lidera w zakresie organicznej i zrównoważonej ekologicznie odzieży.

„Ford Mustang odzwierciedla pasję, moc, przygodę i wolność, a poprzez połączenie sił z czołowymi projektantami, znanymi ze swoich ekspresyjnych osobowości i niezwykłych dzieł sztuki, scalamy świat motoryzacji ze światem mody. Kolekcja Mustang Unleashed odzwierciedlać będzie pasję i wolność z jakimi utożsamiany jest Ford Mustang, a także jego wpływ na kulturę masową na przestrzeni ostatnich pięćdziesięciu lat”, skomentowała Susan Lampinen, główna projektantka Forda ds. kolorów i materiałów.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Ford Mustang
Ford Mustang
Cena podstawowa już od: 162 000 PLN brutto
Dostępne nadwozia: cabrio-2dr. coupe-3dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Ford Mustang Wszystko o Ford
Tematy w artykule: Ford Mustang GT Ford Mustang

Podobne wiadomości:

Ford Focus: Test na sprawność

auto motor i sport 0000-00-00

Pół roku eksploatacji Focusa z trzycylindrowym silnikiem 1.0 rozwiało nasze wątpliwości, czy taka jednostka sprawdzi się na dłuższą metę. Okazało się też, że najnowszym elektronicznym wspomagaczom nie można do końca ufać.

Nowy Ford Tourneo Courier

auto motor i sport 2014-05-10

Najmniejszy Ford z gamy Tourneo wjeżdża na rynek. Pali niecałe cztery litry na setkę, sam wzywa służby ratunkowe podczas wypadku i podobno jest przestronniejszy od konkurentów - oto nowy Ford Tourneo Courier.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.