mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Pininfarina wyprodukuje Canbiano

Pininfarina wyprodukuje Canbiano

Pininfarina Cambiano to koncepcyjny samochód, który włoskie biuro projektowe zaprezentowało w Genewie podczas tegorocznego salonu samochodowego. Okazuje się, że auto może trafić do sprzedaży.

Pininfarina wyprodukuje Canbiano
Cambiano może pojawić się na rynku w limitowanej ilości egzemplarzy pod warunkiem, że zostanie spełnionych kilka warunków. Prezes Pininfariny, Sergio Angori przedstawił stanowisko swojej firmy, które zakłada produkcję tego modelu, jeśli pojawi się zainteresowanie ze strony potencjalnych klientów na ten luksusowy model.

Cena jaką trzeba będzie zapłacić za ten samochód jeśli trafi do produkcji będzie uzależniona od tego ile powstanie egzemplarzy. Jeśli będzie ich duża ilość to wtedy cena nie powinna przekroczyć 500 tys. euro, jeśli natomiast Pinifarina zdecyduje się na stworzenie tylko kilku egzemplarzy to potencjalni klienci spokojnie mogą liczyć na koszt jednego egzemplarza na poziomie 1 mln euro.

Cambiano Concept został wyposażony w napęd elektryczny wspomagany małym silnikiem diesla. Cztery silniki elektryczne dostarczają 320 KM. Maksymalna prędkość wynosi 275 km/h a czas potrzebny na rozpędzenie auta do 100 km/h wynosi 4.2 sekundy.
Tematy w artykule: Pininfarina

Podobne wiadomości:

Jedyny sedan od Ferrari na sprzedaż

Jedyny sedan od Ferrari na sprzedaż

Samochody luksusowe 2015-07-21

Mahindra nie kupi Pininfariny

Mahindra nie kupi Pininfariny

Aktualności 2015-07-02

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.