mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Piotr Fus: "Często ci klienci, którzy kupują Rolls-Royce'a, mieli już wszystko"

Piotr Fus: "Często ci klienci, którzy kupują Rolls-Royce'a, mieli już wszystko"

Rodzina Fus od lat jest związana z motoryzacją i marką BMW. W zeszłym roku udało się jej otworzyć polskie przedstawicielstwo brytyjskiej, legendarnej marki. Podczas targów motoryzacyjnych Poznań Motor Show rozmawialiśmy z Piotrem Fusem, współwłaścicielem i przedstawicielem Rolls-Royce’a w Polsce.

Piotr Fus:
Firma Fus mniej więcej od 1988 roku prowadzi serwis i sprzedaż samochodów marki BMW. W zeszłym roku obok salonu BMW został otwarty tymczasowy salon marki Rolls-Royce, a wcześniej bo od 2010 roku firma został oficjalnym serwisem samochodów RR na rynku polskim. W bieżącym roku w Warszawie zostanie otwarty nowy salon spełniający światowe standardy brytyjskiej marki. Oprócz sprzedaży aut BMW i Rolls-Royce firma Fus prowadzi również sprzedaż bawarskich motocykli oraz serwis i sprzedaż śmigłowców Robinson.

Podobne wiadomości:

Rolls-Royce Cullinan - SUV z Goodwood

Rolls-Royce Cullinan - SUV z Goodwood

Samochody luksusowe 2016-12-02

Rolls Royce Phantom VIII – nowy wymiar luksusu

Rolls Royce Phantom VIII – nowy wymiar...

Premiery 2017-07-28

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.