Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Piotr Fus: "Często ci klienci, którzy kupują Rolls-Royce'a, mieli już wszystko"

Piotr Fus: "Często ci klienci, którzy kupują Rolls-Royce'a, mieli już wszystko"

Rodzina Fus od lat jest związana z motoryzacją i marką BMW. W zeszłym roku udało się jej otworzyć polskie przedstawicielstwo brytyjskiej, legendarnej marki. Podczas targów motoryzacyjnych Poznań Motor Show rozmawialiśmy z Piotrem Fusem, współwłaścicielem i przedstawicielem Rolls-Royce’a w Polsce.

Piotr Fus:
Firma Fus mniej więcej od 1988 roku prowadzi serwis i sprzedaż samochodów marki BMW. W zeszłym roku obok salonu BMW został otwarty tymczasowy salon marki Rolls-Royce, a wcześniej bo od 2010 roku firma został oficjalnym serwisem samochodów RR na rynku polskim. W bieżącym roku w Warszawie zostanie otwarty nowy salon spełniający światowe standardy brytyjskiej marki. Oprócz sprzedaży aut BMW i Rolls-Royce firma Fus prowadzi również sprzedaż bawarskich motocykli oraz serwis i sprzedaż śmigłowców Robinson.

Podobne wiadomości:

Rolls-Royce przedstawia pojazd z XXII w

Rolls-Royce przedstawia pojazd z XXII w

Samochody luksusowe 2016-06-17

Rolls-Royce Phantom Zenith Collection - na pożegnanie

Rolls-Royce Phantom Zenith Collection - na...

Samochody luksusowe 2016-05-17

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Ograniczenie do 50 km/h również w nocy?
Ograniczenie do 50 km/h również w nocy?
Szykują się zmiany przepisów dotyczące maksymalnej dopuszczalnej prędkości  w terenie zabudowanym. Resort Infrastruktury i budownictwa chce obniżyć prędkość w warunkach nocnych.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj