Płonący duch

Problemy z samochodami najczęściej dotykają "przeciętnych" obywateli. Często słyszymy o akcjach serwisowych, do których wzywają producenci. Podczas prac nad samochodem inżynierowie gdzieś coś przeoczyli i trzeba to później „prostować” w serwisie. Okazuje się, że najbogatsi też mają powód do zmartwień.

Płonący duch
Ci którzy zakupili Rolls-Royce'a, konkretnie model Ghost z rocznika 2009-2010 muszą odwiedzić serwis. Do serwisu musi zgłosić się aż 589 klientów. Okazało się, że przegrzewać może się elektryczna pompa wodna i w konsekwencji może to doprowadzić do pożaru. Brytyjski producent powiadomi listownie posiadaczy wadliwych Duchów, aby ci odwiedzili serwis, by można było skontrolować samochód i ewentualnie wymienić wadliwą część.

Rolls-Royce Ghost to młodszy brat Phantoma. Napędza go silnik benzynowy V12 o pojemności 6.6-litra. Motor wspomagany turbosprężarką osiąga moc 570 KM i generuje maksymalny moment obrotowy wynoszący  780 Nm. Silnik sprzężony jest z 8-biegowym automatem. Auto przyspiesza od 0 do 100 km/h w 4.9 sekundy i maksymalnie osiąga prędkość 250 km/h, która jest ograniczona elektronicznie.
Tematy w artykule: Rolls-Royce Rolls-Royce Ghost

Podobne wiadomości:

Rolls Royce Phantom VIII – nowy wymiar luksusu

Rolls Royce Phantom VIII – nowy wymiar...

Premiery 2017-07-28

Rolls-Royce Cullinan - SUV z Goodwood

Rolls-Royce Cullinan - SUV z Goodwood

Samochody luksusowe 2016-12-02

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic