Płonący duch

Problemy z samochodami najczęściej dotykają "przeciętnych" obywateli. Często słyszymy o akcjach serwisowych, do których wzywają producenci. Podczas prac nad samochodem inżynierowie gdzieś coś przeoczyli i trzeba to później „prostować” w serwisie. Okazuje się, że najbogatsi też mają powód do zmartwień.

Płonący duch
Ci którzy zakupili Rolls-Royce'a, konkretnie model Ghost z rocznika 2009-2010 muszą odwiedzić serwis. Do serwisu musi zgłosić się aż 589 klientów. Okazało się, że przegrzewać może się elektryczna pompa wodna i w konsekwencji może to doprowadzić do pożaru. Brytyjski producent powiadomi listownie posiadaczy wadliwych Duchów, aby ci odwiedzili serwis, by można było skontrolować samochód i ewentualnie wymienić wadliwą część.

Rolls-Royce Ghost to młodszy brat Phantoma. Napędza go silnik benzynowy V12 o pojemności 6.6-litra. Motor wspomagany turbosprężarką osiąga moc 570 KM i generuje maksymalny moment obrotowy wynoszący  780 Nm. Silnik sprzężony jest z 8-biegowym automatem. Auto przyspiesza od 0 do 100 km/h w 4.9 sekundy i maksymalnie osiąga prędkość 250 km/h, która jest ograniczona elektronicznie.
Tematy w artykule: Rolls-Royce Rolls-Royce Ghost

Podobne wiadomości:

Rolls-Royce przedstawia pojazd z XXII w

Rolls-Royce przedstawia pojazd z XXII w

Samochody luksusowe 2016-06-17

Rolls Royce Phantom VIII – nowy wymiar luksusu

Rolls Royce Phantom VIII – nowy wymiar...

Premiery 2017-07-28

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.