mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Powrót legendy Mustanga

Powrót legendy Mustanga

15 000 dolarów tyle kosztuje gotowe nadwozie, które pozwoli nam stworzyć Forda Mustanga rocznik '64, '65 lub '66. Nie jest to replika tego nadwozia a oficjalne i zatwierdzone nadwozie przez Forda.

Powrót legendy Mustanga
W cenie nadwozia produkowanego przez Dynacorn otrzymujemy drzwi, pokrywę bagażnika oraz wszystkie blachy, panele tylnych świateł z wyjątkiem maski i przednich błotników. W przeciwieństwie do oryginalnego Mustanga z lat 60-tych nowe nadwozie jest wykonane przy użyciu nowoczesnych technik spawania oraz jest w pełni odporne na rdzę. Ford przed pierwszą przebudową w 1967 roku sprzedał ponad 1,2 miliona egzemplarzy Mustanga, w tym ponad 174 tys. kabrioletów. Niestety znalezienie auta w dobrym stanie jest coraz trudniejsze.

Dzięki homologowanemu nadwoziu oraz dużej ilości części zatwierdzonych przez Forda teraz mamy możliwość stworzenia legendy na nowo. Pytanie czy takie auto mimo wielu podobieństw do protoplasty wciąż będzie mieć ducha amerykańskiej legendy?

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Ford Mustang
Ford Mustang
Cena podstawowa już od: 162 000 PLN brutto
Dostępne nadwozia: cabrio-2dr. coupe-3dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Ford Mustang Wszystko o Ford
Tematy w artykule: Ford Ford Mustang

Podobne wiadomości:

Ford Ka+ po face-liftingu - nowa wersja Active

Ford Ka+ po face-liftingu - nowa wersja...

Aktualności 2018-02-09

Komentuj:

Faster 2011-11-15

Nudny? Mustang nudny???? :| Sorry, ale jak patrzę na te nowe autka, które można mieć jedynie jako sprowadzane wozy to się łezka w oku kręci. No ale można sobie przynajmniej popatrzeć, ja osobiście polecam sprawdzoną stronkę [5pkt. regulaminu. Admin] gdzie można sobie zrobić taką darmową wycenę dowolnego modelu z klasy premium i wyższej jeżeli ktoś chce, jak pytałem ich o Ferrrari GTI to mówili, że na maj/kwiecień. Tak więc te "nudne" samochody są na wyciągnięcie ręki, no ale trzeba czekać. :)

~Janko_r 2011-11-03

coraz "bardziej nudniejsze" żenujący poziom artykułu (nie tylko tego) - wypisuję się z grona użytkowników !

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Sprawdź historię sprowadzonego pojazdu – za darmo!
Sprawdź historię sprowadzonego pojazdu – za darmo!
Ministerstwo Cyfryzacji poinformowało, że już od poniedziałku można korzystać z nowej usługi w ramach systemu Historia Pojazdu. Funkcjonalność rozszerzono o zagraniczne samochody, które do tej pory nie były ujęte w Centralnej Ewidencji Pojazdów, a pojawiły się w ofertach sprzedaży.