mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Prezent na święta? Dwa Maybachy!

Prezent na święta? Dwa Maybachy!

Na niecodzienny pomysł wpadł dealer samochodowy marki Maybach z amerykańskiego miasta Newport Beach. Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia oferuje on specjalny pakiet prezentów dla zamożnych.

Prezent na święta? Dwa Maybachy!
Świąteczny prezent obejmuje dwie luksusowe limuzyny Maybach 57 – każda o mocy 550 KM – ze dachem panoramicznym, multimedialnym systemem DVD oraz całą dozą komfortu. Jeżeli klientem amerykańskiego sprzedawcy jest dodatkowo zakochana para w gratisie otrzymają pobyt z noclegiem w apartamencie o powierzchni 2000 metrów kwadratowych w jednym z topowych hoteli w regionie. Prezent jednak sporo kosztuje – bagatela 535 000 euro.

Skąd pomysł na przygotowanie takiej promocji. Właściciel salonu Fletcher Jones Motorcars nie byłby czystej krwi mieszkańcem Ameryki Północnej gdyby przy okazji takiego przedsięwzięcia nie chciał ukradkiem zrealizować swoich planów. Jak donoszą lokalne media, sprzedawca postanowił, że zostanie najlepszym dealerem marki na świecie, a aby tego dokonać w miesiącu musi sprzedawać średnio dwa modele luksusowego Maybacha.

Czytaj także:

Luksus w sportowym wydaniu 2006-11-07

Maybach w rytmie Mendelsona 2006-09-22
Zobacz koniecznie: Wszystko o Maybach 57 Wszystko o Maybach
Tematy w artykule: Maybach Maybach 57

Podobne wiadomości:

Pancerny Maybach S600 Guard

Pancerny Maybach S600 Guard

Samochody luksusowe 2016-02-23

Mercedes-Maybach 6 Concept odsłania kolejne detale

Mercedes-Maybach 6 Concept odsłania kolejne...

Samochody luksusowe 2016-08-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.