mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Prezes Aston Martina potwierdza Lagondę

Prezes Aston Martina potwierdza Lagondę

Dr Ulrich Bez, prezes Aston Martina potwierdził, że jego marka pracuje nad dostarczeniem na rynek SUVa. Auto dodatkowo ma wskrzesić legendarną nazwę Lagonda.

Prezes Aston Martina potwierdza Lagondę
Bez zapytany o plany produkcyjne dotyczące pokazanego w 2009 roku koncepcyjnego modelu Lagonda zdradził, że mimo braku prototypowego auta to Aston Martin wciąż rozważa produkcję takiego auta.

Szanse na produkcje koncepcyjnej Lagondy, która debiutowała na targach w Genewie są teraz jeszcze większe, gdy Aston Martin podpisał umowę o współpracy z Mercedesem. To może dostarczyć podzespołów dla produkcyjnej wersji Lagondy. "Jeśli zobaczycie jak Porsche oraz Volkswagen wspólnie wyprodukowały dwa kompletnie różne samochody to jest bardzo możliwe podobne porozumienie z Mercedesem, jeśli tylko nasz samochód będzie wyraźnie Aston Martinem", skomentował Bez.

Pierwotnie Aston Martin planował wskrzeszenie Lagondy jako osobnej, satelitarnej marki. Teraz jednak plany się zmieniły i nazwa ta pojawi się, ale już jako konkretny model, nie marka.

Najbardziej prawdopodobny scenariusz to zbudowanie auta w oparciu o nowego MLa, ale ten w nowym wydaniu pojawi się dopiero w 2017 roku.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Aston Martin
Tematy w artykule: Aston Martin Lagonda

Podobne wiadomości:

Aston Martin Vanquish S - więcej mocy

Aston Martin Vanquish S - więcej mocy

Samochody luksusowe 2016-11-17

Używany Aston Martin z gwarancją

Używany Aston Martin z gwarancją

Aktualności 2016-11-01

Komentuj:

~Hiacynt 2013-10-17

Ciekawennhttp://raplog.pl/

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.