mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Prezydent Obama utknął

Prezydent Obama utknął

Właśnie rozpoczęło się europejskie tournee amerykańskiego prezydenta Baracka Obamy, które jednak nie obyło się bez kłopotów już na samym starcie.

Prezydent Obama utknął

Może to nie informacja ściśle związana ze światem motoryzacji, jednak bierze w niej udział, ba, gra nawet główną rolę, opancerzony "najbardziej tajemniczny samochód świata", czyli niesamowicie ciężki Cadillac prezydenta, zwany również "Bestią".

W pierwszy dzień europejskiej wizyty amerykańskiej pary prezydenckiej, w którym to państwo Obama odwiedzili Irlandię, nastąpił mały zgrzyt podczas wyjazdu kawalkady z amerykańskiej ambasady w Dublinie. Najpierw wyjechała plejada policyjnych motocykli, a pierwszym samochodem, który poprzedzał Cadillaca, było BMW Serii 7, które lekko zahaczyło o nachylony pod ostrym kątem asfalt. Następna w kolejce była prezydencka Bestia, która... na dobre utknęła na wzniesieniu.

Dookoła całego wydarzenia już od początku zgromadził się duży tłum, dlatego Secret Service zasłonił całą akcję busem i w jakiś sposób uruchomił ponownie Cadillaca i "przeniósł" poza wzniesienie.

Nie ma siły nie dostrzec ironii w całej sytuacji. Wielka, ośmiotonowa limuzyna, która jest najbezpieczniejszym tego typu pojazdem na świecie, mogącym wytrzymać całą gamę różnorodnych ataków bombowych, została unieruchomiona przez zwykłe wzniesienie przy bramie.

Pod >>TYM<< adresem możecie zobaczyć krótki film, obrazujący całą sytuację.

Zobacz koniecznie: Wszystko o Cadillac
Tematy w artykule: Cadillac USA wypadek drogowy limuzyna

Podobne wiadomości:

Święta 2016 na drogach – mniej wypadków, mniej pijanych

Święta 2016 na drogach – wypadków,...

Aktualności 2016-12-27

Cadillac One -

Cadillac One - "Bestia" w Warszawie

Aktualności 2016-07-08

Komentuj:

~kasu 2011-05-27

słynna limurzyna

~mik 2011-05-26

Słynny Barakowóz...:))

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Dacia Duster – znamy pełny, polski cennik
Nowa Dacia Duster – znamy pełny, polski cennik
Siedem lat po premierze Dacii Duster pierwszej generacji, przyszedł czas na wprowadzenie kolejnego modelu. Polski importer podał właśnie pełny, oficjalny cennik modelu. Czy będzie drożej?