mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Prezydent Obama utknął

Prezydent Obama utknął

Właśnie rozpoczęło się europejskie tournee amerykańskiego prezydenta Baracka Obamy, które jednak nie obyło się bez kłopotów już na samym starcie.

Prezydent Obama utknął

Może to nie informacja ściśle związana ze światem motoryzacji, jednak bierze w niej udział, ba, gra nawet główną rolę, opancerzony "najbardziej tajemniczny samochód świata", czyli niesamowicie ciężki Cadillac prezydenta, zwany również "Bestią".

W pierwszy dzień europejskiej wizyty amerykańskiej pary prezydenckiej, w którym to państwo Obama odwiedzili Irlandię, nastąpił mały zgrzyt podczas wyjazdu kawalkady z amerykańskiej ambasady w Dublinie. Najpierw wyjechała plejada policyjnych motocykli, a pierwszym samochodem, który poprzedzał Cadillaca, było BMW Serii 7, które lekko zahaczyło o nachylony pod ostrym kątem asfalt. Następna w kolejce była prezydencka Bestia, która... na dobre utknęła na wzniesieniu.

Dookoła całego wydarzenia już od początku zgromadził się duży tłum, dlatego Secret Service zasłonił całą akcję busem i w jakiś sposób uruchomił ponownie Cadillaca i "przeniósł" poza wzniesienie.

Nie ma siły nie dostrzec ironii w całej sytuacji. Wielka, ośmiotonowa limuzyna, która jest najbezpieczniejszym tego typu pojazdem na świecie, mogącym wytrzymać całą gamę różnorodnych ataków bombowych, została unieruchomiona przez zwykłe wzniesienie przy bramie.

Pod >>TYM<< adresem możecie zobaczyć krótki film, obrazujący całą sytuację.

Zobacz koniecznie: Wszystko o Cadillac
Tematy w artykule: Cadillac USA wypadek drogowy limuzyna

Podobne wiadomości:

Dzięki UFG poznasz historię swojego ubezpieczenia

Dzięki UFG poznasz historię swojego...

Aktualności 2016-07-07

Bestia - nowy samochód Donalda Trumpa

Bestia - nowy samochód Donalda Trumpa

Aktualności 2017-01-20

Komentuj:

~kasu 2011-05-27

słynna limurzyna

~mik 2011-05-26

Słynny Barakowóz...:))

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Lamborghini Terzo Millennio – pokaz technologii
Lamborghini Terzo Millennio – pokaz technologii
Lamborghini prezentuje rozwiązania wprost z przyszłości. Poznajcie koncepcyjne Terzo Millennio.