mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Przejedź się Caterhamem na Men?s Day

Przejedź się Caterhamem na Men?s Day

Caterham Super7 będzie gościć na tegorocznym Men’s Day, który będzie odbywał się na warszawskim Lotnisku Bemowo w dniach 8-9 maja. Na fanów ekstremalnych przeżyć czeka wyjątkowa okazja, aby sprawdzić jego legendarne osiągi. Przejażdżkę Caterhamem będzie można wygrać w konkursie wiedzy o motoryzacji.

Przejedź się Caterhamem na Men?s Day
Caterham Super7 to samochód sportowy o niezrównanych osiągach w swoje klasie: 0-100 km/h w 2,99 sekundy, a maksymalna prędkość modelu Superlight R500 to 241 km/h. Przez ponad 30 lat ramy przestrzenne i nadwozia samochodów Caterham były wykonywane ręcznie przez wysoko wykwalifikowanych rzemieślników. Od 2002 roku samochody weszły w nową erę projektowania przy użyciu nowoczesnych systemów komputerowych, które jednak nie przytłaczają pierwotnego ducha marki.

„Jazda samochodem Caterham Super7 to niezapomniane i bezcenne przeżycie. Dlatego nie mogło zabraknąć nas na Men’s Day 2010. Każdego, kto zdecyduje się na jazdę testową ostrzegamy – Caterham uzależnia!” – powiedział Marcin Dąbrowski, Dyrektor Zarządzający Caterham Polska.

Caterham sprzedawany jest w ponad dwudziestu krajach na całym świecie, dostarcza niezrównanych przeżyć z jazdy i zdobywa uznanie w sportach motorowych.

Firma niezmienne dba o spełnianie standardów wymaganych do otrzymania europejskich homologacji – konstrukcja nośna modelu Seven pomyślnie przeszła obszerny program testów zderzeniowych uzyskując zgodność ze standardem dla samochodów niskoseryjnych. Dzięki temu Caterham Cars jest jednym z bardzo niewielu producentów samochodów niskoseryjnych, których samochody można rejestrować na rynkach Unii Europejskiej, a zwłaszcza we Francji, Niemczech i Włoszech czy Polsce.
Tematy w artykule: Caterham Caterham Seven Mens day

Podobne wiadomości:

Wspólny projekt Renault i Caterhama zagrożony

Wspólny projekt Renault i Caterhama zagrożony

Aktualności 2014-03-24

Caterham Seven przygotowany z myślą o Japonii

Caterham Seven przygotowany z myślą o Japonii

Premiery 2014-05-27

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.