mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Prześmiewcze Audi

Prześmiewcze Audi

Audi jest bardzo świadome tego, że model R8 jest świetnym samochodem, zatem odważnie prezentuje swoją nową reklamę.

Prześmiewcze Audi

Agencja reklamowa Lowe Roche zajęła się już po raz drugi stworzeniem reklamy dla Audi, a konkretnie modelu R8. Otóż, stworzyła ona reklamę-billboard, która prezentuje samochód, na który założony jest pokrowiec ze zdjęciem R8 Spyder w skali 1:1. Zabieg ten ma być skierowany głównie do użytkowników BMW i Mercedesa, którzy nie są do końca zadowoleni ze swoich samochodów, a także do tych, których na R8 po prostu nie stać.

Na stronie agencji, przy opisie reklamy widnieje takie oto wyjaśnienie: "Nie masz Audi R8 Spyder? Teraz możesz udawać, że masz. Oszukaj swoich sąsiadów, a nawet lepiej - oszukaj samego siebie, myśląc, że faktycznie masz auto swoich marzeń. Idealne rozwiązanie dla kierowców BMW i Mercedesa, których życie wypełnione jest żalem". Trochę to zarozumiałe, ale wspomnieliśmy przecież, że to nie pierwsze dziecko współpracy Audi i agencji Lowe Roche.

W poprzednim roku widzieliśmy bardzo podobny zabieg reklamowy, także z Audi R8 i także utrzymany w takim duchu. Producent zdaje sobie sprawę z tego, że niewielu na tym świecie może sobie pozwolić na najdroże auto w jego ofercie, zatem postanowił stworzyć coś, co da im wizualną namiastkę posiadania takiego wozu. Okazało się, że chłopaki z kanadyjskiego oddziału Audi są niesamowicie kreatywni - stworzyli osłonę na drzwi garażowe, która przedstawia zdjęcie zaparkowanego w garażu R8, co z daleka wygląda identycznie z tym, jakbyśmy faktycznie mieli superauto pod swoim dachem. Niestety gdy podejdzie się bliżej, czar pryska. Agencja Lowe Roche zajęła się rozreklamowaniem gadżetu, a Audi postanowiło sprzedawać go w cenie 470 kanadyjskich dolarów w trzech rozmiarach. Niestety, taka nakładka dostępna jest tylko dla Kanadyjczyków.

Widać, że Audi jest nieco zarozumiałe w tym temacie, ale jednak można śmiało stwierdzić, że trochę powodów do tego ma.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Audi R8
Audi R8
Cena podstawowa już od: 812 300 PLN brutto
Dostępne nadwozia: cabrio-2dr. coupe-2dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Audi R8 Wszystko o Audi
Tematy w artykule: Audi Audi R8 reklama

Podobne wiadomości:

Nowe Audi A7 oficjalnie zaprezentowane

Nowe Audi A7 oficjalnie zaprezentowane

Aktualności 2017-10-26

Komentuj:

icek_star 2010-12-23

równie dobrze będąc posiadaczem R8, można taką szmatę zamówić z np zardzewiałą wołgą

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.