mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Przyszłe plany dwóch marek BMW

Przyszłe plany dwóch marek BMW

Najnowsze plotki docierające do nas z bawari przedstawiają bardzo ciekawy punkt widzenia na marki należące do BMW. Mowa tu o MINI oraz luksusowej marce Rolls-Royce. Najciekawszą informacją jest...

Przyszłe plany dwóch marek BMW

... jest fakt, że Rolls-Royce wcale nie wyklucza wprowadzenie na rynek SUVa! Mini z kolei chce rozszerzyć swoją gamę modelową do 10 aut. Oprócz Peacmana, który zadebiutuje w przyszłym tygodniu na targach motoryzacyjnych w Paryżu , w przeciągu kilku najbliższych lat pojawią się jeszcze dwa lub trzy nowe modele.

Jeśli chodzi o markę Rolls-Royce to firma chce rozszerzyć rodzinę Ghosta. W niedługim czasie zobaczymy dwudrzwiowe coupe oparte na "baby Rollsie". Jeśli chodzi natomiast o SUVa z "Duchem Ekstazy" na masce to zarząd firmy nie dyskutuje o wprowadzeniu takiego modelu. Ale coś jest na rzeczy, zwłaszcza po pojawieniu się informacji dotyczących wprowadzenia do produkcji przez Bentley koncepcyjnego model EXP 9F.

O ile brytyjska marka oficjalnie nie mówi o planach wprowadzenia SUVa, to prędzej czy później będzie musiała się zdecydować na taki krok. Wszak Bentley EXP 9F nie jest przepięknym autem i jego uroda mogłaby konkurować z wdziękami hipopotama,  to na pewno znajdą się klienci, zwłaszcza z rynków Rosji, Chin czy Bliskiego Wschodu, którzy będą chcieli zakupić taki model. SUV od Rolls Royca jest zatem kwestią czasu.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

MINI Paceman
MINI Paceman
Cena podstawowa już od: 97 300 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-3dr.

Podobne wiadomości:

Mini Paceman - kolejny do kolekcji

auto motor i sport 0000-00-00

Hybrydowe MINI Countryman potwierdzone

Hybrydowe MINI Countryman potwierdzone

Aktualności 2016-10-21

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Solaris wybuduje kolejny zakład
Solaris wybuduje kolejny zakład
Producent pojazdów komunikacji miejskiej z wielkopolskiego Bolechowa przygotowuje się do kolejnej inwestycji. Solaris Bus & Coach wybuduje piąty zakład produkcyjny. Spółka kupiła 8,3 ha w okolicach Środy Wielkopolskiej.

Zalando Zalando