mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Radiowóz od Lamborghini

Radiowóz od Lamborghini

Policja znów jest szybka. Niestety nie mówimy tu o naszych rodzimych funkcjonariuszach. Włoska policja po smutnej stracie znów może pochwalić się piekielnym radiowozem. Oto jego wysokość Huracan LP 610-4 w barwach włoskiej policji!

Radiowóz od Lamborghini
Najnowsze dziecko z Sant'Agata, które zastąpiło Gallardo to świetnie zaprojektowany model wyposażony w centralnie umieszczony silnik 5.2-litra V10. Bycze serce to ta sama jednostka, która pracowała w poprzedniku ale została dostosowana na potrzeby nowego modelu. Silnik dostarcza 610 KM mocy otaz 560 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Napęd poprzez 7-biegową przekładnie dwusprzęgłową przekazywany jest na cztery koła.

Specyfikacja radiowozu pod względem technicznym nie różni się od seryjnego Huracan. Modyfikacje, które w aucie się pojawiły to pozwalające dostosować auto do pełnienia roli auta policyjnego. I tak mamy oczywiście specjalne niebiesko-białe malowanie w barwach Polizia(włoska policja) oraz światła ostrzegawcze w technologii LED("koguty") i cztery syreny.Na pokładzie nie mogło zabraknąć wideorejestratora. System Proof Video Data System bazuje na kamerze i komputerze, który analizuje obraz z tej kamery. Policjanci będą mogli korzystać ze zdejmowanego ekranu, z którym będą mogli podejść do sprawcy i od razu zaprezentować mu powód zatrzymania. Na pokładzie zamontowano również policyjne radio, kaburę na broń policjantów oraz policyjny lizak.

Oby tym razem auto od Lamborghini włoskiej policji słuzyło dłużej. Poprzednik został rozbity.

Podobne wiadomości:

Lamborghini w płomieniach – akcja serwisowa

Lamborghini w płomieniach – akcja serwisowa

Aktualności 2017-02-17

Lamborghini nie zrezygnuje z V12!

Lamborghini nie zrezygnuje z V12!

Samochody luksusowe 2017-01-30

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
W pogoni za wydajnością
W pogoni za wydajnością
Coraz bardziej zaawansowane układy wtryskowe, poza zwiększaniem mocy silników, optymalizują proces spalania obniżając zużycie paliwa i zmniejszając emisję spalin.