mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Range Rover Sport Davida Beckhama na sprzedaż

Range Rover Sport Davida Beckhama na sprzedaż

Wyjątkowy egzemplarz Range Rovera Sport wystawił na sprzedaż portal aukcyjny Classic Car Auctions. Czarny SUV, stworzony specjalnie dla brytyjskiego piłkarza to wyjątkowa gratka dla poszukiwaczy "białych kruków". Ile warty jest Range Rover Beckhama?

Range Rover Sport Davida Beckhama na sprzedaż

To nie tylko zmodyfikowany przez Kahn Design czarny Range Rover Sport z mocną, doładowaną V-ósemką. To jedyny taki egzemplarz tego modelu, bo specjalnie przygotowany dla piłkarza, na jego indywidualne zamówienie. To powoduje, że nie ma szans na drugi identyczny samochód. Co w nim takiego specjalnego?

Oprócz designerskich, 5-ramiennych obręczy, z zewnątrz Range ma inne niż zwykły model zderzaki i progi. Sporo zmian znajdziemy też w kabinie. Ręcznie szyta, indywidualnie dobrana skóra, w której dobrze czuła się nawet żona piłkarza, z tyłu zamontowano dwa ekrany, na których dzieci rodziny Beckhamów grały na PlayStation. Do potwierdzenia faktu, że auto należało do znanego futbolisty, na dywanikach wyszyto jego nazwisko.

"To niesamowicie spersonalizowany Range Rover z niezwykłym pochodzeniem, ma świetne możliwości inwestycyjne. David Beckham to jedna z najbardziej rozpoznawalnych osobistości świata i na pewno tytan sportu. Nasz najnowszy samochód od sławy sportu zdecydowanie przewyższy wartości innych modeli Range'a na rynku i wywoła niemałe emocje podczas licytacji" twierdzi Arwel Richards, specjalista z Classic Car Auctions.

Czarny Range Rover pokonał zaledwie 62 tys. mil, szacowana cena to 23-25 tys. funtów. Przypomnijmy, że nowy samochód kosztował cztery razy tyle. 

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Land Rover Range Rover
Land Rover Range Rover
Cena podstawowa już od: 159 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-5dr. suv-2dr.

Podobne wiadomości:

Range Rover Sport - zmiany na rok 2017

Range Rover Sport - zmiany na rok 2017

Samochody luksusowe 2016-08-18

Ultraluksusowy Range Rover

Ultraluksusowy Range Rover

Samochody luksusowe 2015-11-04

Komentuj:

Bazyl34 2015-12-21

Trzeba wyjąć zaskórniaki i kupić to cacko :)

~Mat 2015-12-04

To, że jakiś bezmózgi kopacz pierdział w taboret kierownika, to powinni cenę na początku zniżyć to poziomu inteligencji, czyli głąba.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic