mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Rezvani Beast - potwór z Kalifornii

Rezvani Beast - potwór z Kalifornii

Firma Rezvani Motors znów przypomniała o swoim istnieniu. Już niebawem będziemy mogli zobaczyć jej pierwszy produkt na drogach.

Rezvani Beast - potwór z Kalifornii

Nie dalej jak rok temu pojawiły się pierwsze wiadomości na temat samochodu zaprojektowanego przez Samira Sadikhova. Jest to człowiek, który w świecie designu zasłynął projektami Astona Martina DBC oraz Ferrari Xerzi.

Rezvani zamierza wprowadzić model Beast w dwóch wersjach. Słabsza będzie wyposażona w silnik 2,0 turbo, a mocniejsza otrzyma jednostkę o pojemności 2,4 litra ze sprężarką mechaniczną.

Pierwsza wersją z masą wynoszącą 666 kg będzie dostarczać 315 KM na tylną oś, co pozwoli na rozpędzenie się do setki w 2,9 sekundy. Mocniejszy wariant to już 500 Km mocy przy masie wynoszącej 703 kg. Ta wersja powinna się rozpędzić do setki w 2,7 sekundy.

Auto zostanie oficjalnie zaprezentowane w maju. Jako, że cała konstrukcja opiera sie na modelu Ariel Atom, dotychczasowi właściciele tych pojazdów będą mogli zamówić pakiet od Rezvani.

Tematy w artykule: Rezvani Rezvani Beast

Podobne wiadomości:

Bestia od Rezvani Motors oficjalnie

Bestia od Rezvani Motors oficjalnie

Aktualności 2015-06-16

Rezvani Beast: Azerski supersamochód

Rezvani Beast: Azerski supersamochód

Samochody luksusowe 2014-05-06

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.