mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Rolls-Royce: Nigdy nie mów nigdy

Rolls-Royce: Nigdy nie mów nigdy

Już od dawna wszyscy zadają sobie pytanie, która z egzotycznych marek na rynek wypuści SUVa. Jak na razie najbliżej tego jest Bentley. Z kolei konkurencja z Wielkiej Brytanii w postaci Rolls-Royca w najbliższym czasie nie zamierza tego robić.

Rolls-Royce: Nigdy nie mów nigdy
Ci którzy sądzą, że w krótkim czasie na rynku pojawi się ultraluksusowy SUV stworzony w Goodwood będą rozczarowani. Marka Rolls-Royce nie przewiduje wprowadzenie takiego auta na rynek. "Filozofia Rolls-Royce'a jest bardzo jasna i to dlatego nigdy nie mówimy nigdy", powiedział serwisowi CarAdvice, dyrektor Rolls-Royce Asia Pacific, Paul Harris.

"Na dzień dzisiejszy nie ma o tym mowy
[o produkcji SUVa]. Właśnie dostarczyliśmy na rynek model Wraith, który prawdopodobnie będzie naszym modelem oferowanym na nowych rynkach przez najbliższe 2.5 roku. W tej chwili nie mamy żadnych nowy projektów, ale scenariusz pt. 'nigdy nie mów nigdy' wciąż jest aktualny.", dodał Harris.

Patrząc na gamę modelową Rolls-Royce'a i jej stylistykę to jest ona bardzo spójna. Mimo że ostatni zaprezentowany model Wraith wprowadził małą rewolucję w postaci nadwozia typu fastback to design dalej jest wizytówką Rolls-Royce'a. Auto dalej posiada cechy, które marka kształtowała przez lata. Wraith to udana próba odświeżenia gamy, ale bez straty wyjątkowego stylu i kunsztu brytyjskiej marki. Nie bardzo wiemy, jak do tego mógłby się wpisywać SUV.
Tematy w artykule: Rolls-Royce SUV Rolls-Royce Wraith

Podobne wiadomości:

Rolls-Royce przedstawia pojazd z XXII w

Rolls-Royce przedstawia pojazd z XXII w

Samochody luksusowe 2016-06-17

Luksusowe walizki od Rolls-Royce

Luksusowe walizki od Rolls-Royce

Samochody luksusowe 2016-04-29

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.