Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Rolls-Royce: Nigdy nie mów nigdy

Rolls-Royce: Nigdy nie mów nigdy

Już od dawna wszyscy zadają sobie pytanie, która z egzotycznych marek na rynek wypuści SUVa. Jak na razie najbliżej tego jest Bentley. Z kolei konkurencja z Wielkiej Brytanii w postaci Rolls-Royca w najbliższym czasie nie zamierza tego robić.

Rolls-Royce: Nigdy nie mów nigdy
Ci którzy sądzą, że w krótkim czasie na rynku pojawi się ultraluksusowy SUV stworzony w Goodwood będą rozczarowani. Marka Rolls-Royce nie przewiduje wprowadzenie takiego auta na rynek. "Filozofia Rolls-Royce'a jest bardzo jasna i to dlatego nigdy nie mówimy nigdy", powiedział serwisowi CarAdvice, dyrektor Rolls-Royce Asia Pacific, Paul Harris.

"Na dzień dzisiejszy nie ma o tym mowy
[o produkcji SUVa]. Właśnie dostarczyliśmy na rynek model Wraith, który prawdopodobnie będzie naszym modelem oferowanym na nowych rynkach przez najbliższe 2.5 roku. W tej chwili nie mamy żadnych nowy projektów, ale scenariusz pt. 'nigdy nie mów nigdy' wciąż jest aktualny.", dodał Harris.

Patrząc na gamę modelową Rolls-Royce'a i jej stylistykę to jest ona bardzo spójna. Mimo że ostatni zaprezentowany model Wraith wprowadził małą rewolucję w postaci nadwozia typu fastback to design dalej jest wizytówką Rolls-Royce'a. Auto dalej posiada cechy, które marka kształtowała przez lata. Wraith to udana próba odświeżenia gamy, ale bez straty wyjątkowego stylu i kunsztu brytyjskiej marki. Nie bardzo wiemy, jak do tego mógłby się wpisywać SUV.
Tematy w artykule: Rolls-Royce SUV Rolls-Royce Wraith

Podobne wiadomości:

Rolls-Royce przedstawia pojazd z XXII w

Rolls-Royce przedstawia pojazd z XXII w

Samochody luksusowe 2016-06-17

Rolls-Royce Phantom Zenith Collection - na pożegnanie

Rolls-Royce Phantom Zenith Collection - na...

Samochody luksusowe 2016-05-17

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Jazda na suwak będzie obowiązkowa w 2018 r.
Jazda na suwak będzie obowiązkowa w 2018 r.
Obecnie jest to jedynie zalecenie, ale już niebawem może stać się obowiązkiem. Ministerstwo Infrastruktury chce, żeby kierowcy na zwężeniach drogi jechali na suwak. Nowe przepisy mogą wejść w życie już za dwa lata.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj