mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Rolls-Royce Phantom Limelight - ulepszona doskonałość

Rolls-Royce Phantom Limelight - ulepszona doskonałość

Recepta Sir Henry'ego Royce'a na perfekcyjny samochód brzmiała: "wziąć najlepsze, co istnieje i to ulepszyć". Dokładnie według tych wytycznych powstała nowa wersja limitowana Rolls-Royce'a Phantoma - Limelight Collection.

Rolls-Royce Phantom Limelight - ulepszona doskonałość
Nazwa specjalnej edycji największego Rollsa pochodzi od światła lamp wapiennych, używanych do oświetlania najważniejszych aktorów na deskach londyńskich teatrów w XIX wieku. Pasażerowie Phantoma Limelight też są gwiazdami i wraz ze swoim dyliżansem muszą błyszczeć najpiękniejszym światłem w okolicy.

To auto powstało dla osób, których dzień składa się głównie z biznesowych spotkań na najwyższym szczeblu. Muszą się między nimi przemieszczać błyskawicznie, w najwyższym komforcie, zapewniającym odświeżenie i wypoczynek przed kolejnymi misjami z życia miliardera. Dlatego zgodnie we wspomnianą maksymą twórcy marki, do klasycznego Phantoma dorzucono kilka unikalnych dodatków. Brytyjczycy szczególnie chwalą się skrojonymi na miarę boczkami drzwiowymi tylnej loży. Jeden jest dla damy, drugi dla dżentelmena, a ich rozkład różni się zagospodarowaniem miejsca dla ich błyskotek: perfum, zegarków biżuterii.

Po raz pierwszy w Phantomie, Limelight oferuje też drewniane forniry z palonego orzecha i wstawki w kolorze "białej muszli". Do tego unikalny zegarek Limelight Bespoke Clock i specjalnie zaprojektowane fotele - Rolls przygotował je we współpracy ze specjalistami w dziedzinie medycyny, by gwarantowały doskonałą pozycję do relaksu. Oparcie o pochyleniu 27 stopni, podparcie łydek - 68 stopni, a podnóżek pod kątem 30 stopni - perfekcja w wykonaniu Rolls-Royce'a.

Z zewnątrz Phantom Limelight połyskuje zarezerwowanym dla tej limitowanej edycji granatowym lakierem - oczywiście nakładanym ręcznie i wzbogaconym diamentowym efektem. 9-ramiennych felg o tym wzorze też nie znajdziecie nigdzie poza 25 sztukami wyjątkowej serii. O cenę, tradycyjnie, pytać nie wypada.
Tematy w artykule: Rolls-Royce Rolls-Royce Phantom

Podobne wiadomości:

Rolls-Royce przedstawia pojazd z XXII w

Rolls-Royce przedstawia pojazd z XXII w

Samochody luksusowe 2016-06-17

Rolls Royce Phantom VIII – nowy wymiar luksusu

Rolls Royce Phantom VIII – nowy wymiar...

Premiery 2017-07-28

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.