mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Rolls-Royce dla Środkowego Wschodu

Rolls-Royce dla Środkowego Wschodu

Nie od dziś wiadomo, że na Środkowym Wschodzie stężenie milionerów na kilometr kwadratowy jest dużo większe niż na Starym Kontynencie. Dlatego też Rolls-Royce zdecydował się na stworzenie skrojonej na miarę kolekcjonerskiej edycji Phantoma Tungsten.

Rolls-Royce dla Środkowego Wschodu

Rolls-Royce Phantom w specjalnej edycji będzie wyprodukowany tylko w sześciu egzemplarzach. Będzie się on wyróżniać specjalnym, wolframowym kolorem który pokryje aluminiowe nadwozie. Pomimo tego, że brytyjska marka oferuje gamę przeszło 44 tysięcy kolorów nadwozia, ta nietypowa barwa nadwozia została użyta po raz pierwszy. Na specjalną okazję przygotowano też 21-calowe felgi z aluminium oraz końcówki wydechu.

Wnętrze samochodu zostało wykończone materiałami najwyższej jakości. Znajdziemy tutaj robione na specjalne zamówienie jasne skóry oraz wstawki ze szlachetnego drewna na desce rozdzielczej. Dodatkowo po zapadnięciu zmroku wnętrze auta będzie przypominać gwieździste niebo. Na wykończonej skórą podsufitce umieszczono setki światełek światłowodowych przypominających gwiazdki.

Cena tych Phantomów przeznaczonych na Środkowy Wschód nie jest znana. W takiej samej tajemnicy są trzymane nazwiska odbiorców.

Komentuj:

~zyga 2007-12-08

[do szkoły!!!] Chyba chodzi o BLISKI WSCHÓD - ang. MIDDLE EAST a nie ŚRODKOWY... za Wiki: Środkowy Wschód - nazwa stosowana dla określenia regionu Azji położonego od Wyżyny Irańskiej, po ujście Gangesu i Bajkał i obejmującego część Iranu, Afganistan, Pakistan, Indie, Nepal, Tybet, Chiński Turkiestan (Sinkiang), Mongolię, Kazachstan, Kirgistan, Tadżykistan, Uzbekistan i Turkmenistan. Badaniem starożytnych i nowożytnych, żywych i wymarłych kultur tego regionu odpowiednie działy orientalistyki: m.in. iranistyka, turkologia, mongolistyka, indologia (albo: indianistyka) i tybetologia. Dawniej: nazwa stosowana dla określenia regionu Azji położonego w obrębie Wyżyny Irańskiej, obejmującego Iran, Afganistan i część Pakistanu. W języku angielskim nazwa Middle East nie jest odpowiednikiem polskiego terminu, gdyż określa się nią głównie kraje Bliskiego Wschodu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.

Zalando Zalando