mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Rolls-Royce ma więcej dealerów

Rolls-Royce ma więcej dealerów

W ostatnich trzech latach ekskluzywna marka Rolls-Royce rozszerzyła swoją światową sieć sprzedaży. Wszystko za sprawą znakomicie sprzedającego się modelu Phantom i zapowiedziom o pojawieniu się wersji Convertible w 2007 roku.

Rolls-Royce ma więcej dealerów

Aktualnie brytyjski "Rolls" ma na całym globie 74 dealerów (64 w roku 2003) w 32 różnych krajach. Do grona sprzedawców luksusowej marki niedawno dołączył Oman, Pakistan oraz nowy salon z Denver w Stanach Zjednoczonych. Niebawem ruszy sprzedaż w Indiach w miejscowości Mumbai.

"W ubiegłym roku sprzedaliśmy prawie 800 samochodów. Po 15 chudych latach Rolls-Royce ponownie zyskał uznanie wśród większej liczby klientów i mamy nadzieję, że ten wynik powtórzymy także w tym roku. Ze wstępnych wyników sprzedaży wnioskujemy, że model Phantom nadal pozostaje liderem w swoim rynkowym sektorze i znacznie wygrywa ze swoimi najbliższymi rywalami." - powiedział prezes marki Rolls-Royce, Ian Robertson.

Zobacz galerię zdjęć marki Rolls-Royce

Najnowszym autem zaprezentowanym przez Rolls-Royce-a jest przedłużona wersja modelu Phantom, która przede wszystkim dedykowana jest dla państw azjatyckich i Środkowego Wschodu. Auto pojawiło się jednak w Europie, a pod koniec bieżącego roku wejdzie do sprzedaży także w Stanach Zjednoczonych.

Czytaj także:

Nowy Rolls w 2009 roku 2006-05-19

Dłuższy Rolls-Royce Phantom w Europie 2006-04-11

Tematy w artykule: Rolls-Royce

Podobne wiadomości:

Rolls-Royce Phantom Zenith Collection - na pożegnanie

Rolls-Royce Phantom Zenith Collection - na...

Samochody luksusowe 2016-05-17

Luksusowe walizki od Rolls-Royce

Luksusowe walizki od Rolls-Royce

Samochody luksusowe 2016-04-29

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.