mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Rolls-Royce ma więcej dealerów

Rolls-Royce ma więcej dealerów

W ostatnich trzech latach ekskluzywna marka Rolls-Royce rozszerzyła swoją światową sieć sprzedaży. Wszystko za sprawą znakomicie sprzedającego się modelu Phantom i zapowiedziom o pojawieniu się wersji Convertible w 2007 roku.

Rolls-Royce ma więcej dealerów

Aktualnie brytyjski "Rolls" ma na całym globie 74 dealerów (64 w roku 2003) w 32 różnych krajach. Do grona sprzedawców luksusowej marki niedawno dołączył Oman, Pakistan oraz nowy salon z Denver w Stanach Zjednoczonych. Niebawem ruszy sprzedaż w Indiach w miejscowości Mumbai.

"W ubiegłym roku sprzedaliśmy prawie 800 samochodów. Po 15 chudych latach Rolls-Royce ponownie zyskał uznanie wśród większej liczby klientów i mamy nadzieję, że ten wynik powtórzymy także w tym roku. Ze wstępnych wyników sprzedaży wnioskujemy, że model Phantom nadal pozostaje liderem w swoim rynkowym sektorze i znacznie wygrywa ze swoimi najbliższymi rywalami." - powiedział prezes marki Rolls-Royce, Ian Robertson.

Zobacz galerię zdjęć marki Rolls-Royce

Najnowszym autem zaprezentowanym przez Rolls-Royce-a jest przedłużona wersja modelu Phantom, która przede wszystkim dedykowana jest dla państw azjatyckich i Środkowego Wschodu. Auto pojawiło się jednak w Europie, a pod koniec bieżącego roku wejdzie do sprzedaży także w Stanach Zjednoczonych.

Czytaj także:

Nowy Rolls w 2009 roku 2006-05-19

Dłuższy Rolls-Royce Phantom w Europie 2006-04-11

Tematy w artykule: Rolls-Royce

Podobne wiadomości:

Rolls-Royce przedstawia pojazd z XXII w

Rolls-Royce przedstawia pojazd z XXII w

Samochody luksusowe 2016-06-17

Rolls-Royce Phantom Zenith Collection - na pożegnanie

Rolls-Royce Phantom Zenith Collection - na...

Samochody luksusowe 2016-05-17

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.