mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Rolls-Royce w Azji

Rolls-Royce w Azji

Już w ten czwartek rozpoczynają się targi motoryzacyjne w Szanghaju. Na tę okazję Rolls-Royce wprowadza na tamtejszy rynek specjalnie opracowany model swej luksusowej limuzyny, Producent wraca również do Indii.

Rolls-Royce w Azji

Jednocześnie brytyjska manufaktura należąca do BMW zapowiedziała swój powrót do Indii. Po 50 latach nieobecności w tym kraju, Rolls-Royce oficjalnie wprowadzi tam swoje modele. Jest to dość specyficzny come-back, gdyż w byłej brytyjskiej kolonii nadal zachowało się wiele unikatowych, historycznych już teraz aut.

Limuzyny z Goodwood w West Sussex, w Anglii będą docierały na tamtejszy rynek począwszy od pierwszego dealera tych aut w największym mieście kraju, Mumbai, na wschodnim wybrzeżu. W ponad 12-milionowej metropolii z pewnością znajdą się osoby dość majętne by pozwolić sobie na wydatek kilkuset tysięcy dolarów.

Pierwszy model już na początku miesiąca został dostarczony do swojego nowego właściciela. Cała firma, jak i mająca do niej prawa bawarska firma, liczą na dalsze zainteresowanie i wzrost sprzedaży w całym tym regionie.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.