mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Rolls-Royce w Azji

Rolls-Royce w Azji

Już w ten czwartek rozpoczynają się targi motoryzacyjne w Szanghaju. Na tę okazję Rolls-Royce wprowadza na tamtejszy rynek specjalnie opracowany model swej luksusowej limuzyny, Producent wraca również do Indii.

Rolls-Royce w Azji

Jednocześnie brytyjska manufaktura należąca do BMW zapowiedziała swój powrót do Indii. Po 50 latach nieobecności w tym kraju, Rolls-Royce oficjalnie wprowadzi tam swoje modele. Jest to dość specyficzny come-back, gdyż w byłej brytyjskiej kolonii nadal zachowało się wiele unikatowych, historycznych już teraz aut.

Limuzyny z Goodwood w West Sussex, w Anglii będą docierały na tamtejszy rynek począwszy od pierwszego dealera tych aut w największym mieście kraju, Mumbai, na wschodnim wybrzeżu. W ponad 12-milionowej metropolii z pewnością znajdą się osoby dość majętne by pozwolić sobie na wydatek kilkuset tysięcy dolarów.

Pierwszy model już na początku miesiąca został dostarczony do swojego nowego właściciela. Cała firma, jak i mająca do niej prawa bawarska firma, liczą na dalsze zainteresowanie i wzrost sprzedaży w całym tym regionie.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Solaris wybuduje kolejny zakład
Solaris wybuduje kolejny zakład
Producent pojazdów komunikacji miejskiej z wielkopolskiego Bolechowa przygotowuje się do kolejnej inwestycji. Solaris Bus & Coach wybuduje piąty zakład produkcyjny. Spółka kupiła 8,3 ha w okolicach Środy Wielkopolskiej.

Zalando Zalando