mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Rolls-Royce z Austrii

Rolls-Royce z Austrii

Rolls-Royce poinformował o planach otwarcia nowego salonu samochodowego w Austrii. Nowy punkt dealerski wraz z serwisem powstanie w Wiedniu do połowy 2007 roku i reprezentowany będzie przez firmę Karner&Grossegger GmbH Co. KG.

Rolls-Royce z Austrii
Już teraz potencjalni klienci tej lukratywnej marki mają możliwość oglądania modelu Phantom w specjalnym pomieszczeniu demonstracyjnym. Decyzję o powstaniu właśnie w Austrii nowego salonu brytyjskiej marki wyjaśnia dyrektor zarządzający Rolls-Royce na Europę i kraje środkowego wschodu, Axel Obermueller.

”Według nas Austria to bardzo ważna lokalizacja, która odzwierciedla zapotrzebowanie potencjalnych klientów na auta naszej marki właśnie w tej części Europy. Co miesiąc otrzymujemy z tego kraju coraz więcej zapytań dotyczących modeli Rolls-Royce-a. Wybór firmy Karner&Grossegger na głównego handlowca naszej marki poparty jest doskonałą realizacją dotychczasowych zadań i doświadczeniem w sprzedaży luksusowych samochodów.”

W 2007 roku brytyjski Rolls-Royce będzie dysponował gamą trzech modeli. Do obecnie produkowanych dwóch różnych typów modelu Phantom dołączy kolejny, Convertible – z otwieranym dachem. Warto przypomnieć, że to właśnie Phantom jest jednym z najlepiej sprzedających się samochodów marki w całej jej historii, dzięki czemu Rolls-Royce notuje już 15 rok z rzędu wzrostowy bilans handlowy.

Salon, który zostanie otwarty w Austrii będzie 75 filią Rolls-Royce-a na całym świecie i 18 w kontynentalnej Europie.

Zobacz galerie zdjęć marki Rolls-Royce

Czytaj także:

Segment aut premium zagrożony? 2006-10-06

Rolls-Royce pracuje nad nowym modelem 2006-09-29

Rolls-Royce ma więcej dealerów 2006-07-03
Tematy w artykule: Rolls-Royce

Podobne wiadomości:

Rolls-Royce Cullinan - SUV z Goodwood

Rolls-Royce Cullinan - SUV z Goodwood

Samochody luksusowe 2016-12-02

Rolls-Royce przedstawia pojazd z XXII w

Rolls-Royce przedstawia pojazd z XXII w

Samochody luksusowe 2016-06-17

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Fabia z nowym silnikiem 1.0 TSI – ceny
Skoda Fabia z nowym silnikiem 1.0 TSI – ceny
Do polskich salonów wkracza Skoda Fabia z nowym silnikiem 1.0 TSI, który zastąpi dotychczasową jednostkę 1.2 TSI. Polski importer opublikował cennik tego wariantu.