mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > SRT Viper: Amerykanie odsłonią rąbek tajemnicy

SRT Viper: Amerykanie odsłonią rąbek tajemnicy

Amerykańska nowa marka SRT, która została utworzona jako gałąź drzewa Chryslera ogłosiła, że zaprezentuje światu niewielką odsłonę najnowszej generacji Vipera. Do spełnienia jest tylko jeden warunek.

SRT Viper: Amerykanie odsłonią rąbek tajemnicy
SRT ogłosiło, że jeśli do 1. lutego ich strona/profil na Facebooku osiągnie liczbę 10 000 fanów i ja przekroczy to odsłonią rąbka tajemnicy dotyczącej SRT Vipera Anno Domini 2013. Na profilu DriveSRT mogliśmy przeczytać wczoraj: "To prawda. Jeśli osiągniemy 10 tys fanów do 1. lutego podzielimy się z wami małą zapowiedzią następnej generacji Vipera. Wyślijcie newsletter, napiszcie na forum, powiadomcie wasz klub samochodowy. Dobijmy do 10 tys."

Dziś jest 27 stycznia. W momencie powstawania tego newsa licznik fanów na oficjalnym profilu SRT wskazuje liczbę 10 343! Kilka godzin temu SRT poinformowało, że udostępni na swoim Facebooku zdjęcie zapowiadające najnowszą generacje. Wszystko będzie miało miejsce 30 stycznia o godzinie 23:59. Odliczanie rozpoczęte...

Podobne wiadomości:

Giulietta po amerykańsku

auto motor i sport 0000-00-00

Dodge Viper zniknie z rynku

Dodge Viper zniknie z rynku

Samochody luksusowe 2015-10-14

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?