mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > SRT Viper: Amerykanie odsłonią rąbek tajemnicy

SRT Viper: Amerykanie odsłonią rąbek tajemnicy

Amerykańska nowa marka SRT, która została utworzona jako gałąź drzewa Chryslera ogłosiła, że zaprezentuje światu niewielką odsłonę najnowszej generacji Vipera. Do spełnienia jest tylko jeden warunek.

SRT Viper: Amerykanie odsłonią rąbek tajemnicy
SRT ogłosiło, że jeśli do 1. lutego ich strona/profil na Facebooku osiągnie liczbę 10 000 fanów i ja przekroczy to odsłonią rąbka tajemnicy dotyczącej SRT Vipera Anno Domini 2013. Na profilu DriveSRT mogliśmy przeczytać wczoraj: "To prawda. Jeśli osiągniemy 10 tys fanów do 1. lutego podzielimy się z wami małą zapowiedzią następnej generacji Vipera. Wyślijcie newsletter, napiszcie na forum, powiadomcie wasz klub samochodowy. Dobijmy do 10 tys."

Dziś jest 27 stycznia. W momencie powstawania tego newsa licznik fanów na oficjalnym profilu SRT wskazuje liczbę 10 343! Kilka godzin temu SRT poinformowało, że udostępni na swoim Facebooku zdjęcie zapowiadające najnowszą generacje. Wszystko będzie miało miejsce 30 stycznia o godzinie 23:59. Odliczanie rozpoczęte...

Podobne wiadomości:

FCA wzywa do serwisu 1,3 mln samochodów

FCA wzywa do serwisu 1,3 mln samochodów

Aktualności 2017-07-18

Hennessey Dodge Viper Venom - więcej niż Hellcat

Hennessey Dodge Viper Venom - więcej niż...

Samochody luksusowe 2016-07-14

Dodge Viper, inaczej niż tańsze modele Dodge, czyli Challenger i Charger, nie doczekał się wersji Hellcat, czyli wspomaganej kompresorem 707-konnej odmiany. Ale sposób na zwiększenie osiągów mają inzynierowie z Hennessey Performance.

 

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.

Zalando Zalando