mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > SRT Viper premierą w NY

SRT Viper premierą w NY

To już pewne. Następca legendarnego supersportowego Vipera w najnowszej odsłonie zostanie zaprezentowany podczas nadchodzący targów motoryzacyjnych w Nowm Jorki. A już dziś możecie zobaczyć zapowiedź tego jak będzie wyglądało wnętrze auta.

SRT Viper premierą w NY
Najpierw w mediach pojawiła się informacja, że następna generacja Vipera pojawi się pod nową marką - SRT. Następnie SRT udostępniło nowe, bardziej agresywne logo, potem na swoim oficjalnym profilu na Facebooku SRT udostępniło dwa zdjęcia zapowiadające nowego Vipera. Teraz pojawiło się trzecie zdjęcie prezentujące wnętrze auta.

Oczywiście udostępnione zdjęcie ma sprawić, że będziemy się domyślać jak w całości prezentuje się wnętrze auta. Wszystko by podgrzać atmosferę przed nadchodzącą prezentacją modelu na salonie samochodowym w Nowym Jorku.

Viper to jeden z ważniejszych modeli marek Chryslera. Ten supersportowy model zjednał sobie potężną ilość fanów marki głównie, przez charakterystyczną linie nadwozia, ale i poprzez potężny silnik V10 ukryty pod maską. Model ten ma jednak jedną wadę. Jego linia nie może się radykalnie zmienić, gdyż straci na uroku, który przyciąga wielu. Viper zaraził się tą samą chorobą co Porsche 911. Diagnoza - "nie można zmieniać za dużo, gdyż fani wpadną w szał".

Podobne wiadomości:

Hennessey Dodge Viper Venom - więcej niż Hellcat

Hennessey Dodge Viper Venom - więcej niż...

Samochody luksusowe 2016-07-14

Dodge Viper, inaczej niż tańsze modele Dodge, czyli Challenger i Charger, nie doczekał się wersji Hellcat, czyli wspomaganej kompresorem 707-konnej odmiany. Ale sposób na zwiększenie osiągów mają inzynierowie z Hennessey Performance.

 

Dodge Viper zniknie z rynku

Dodge Viper zniknie z rynku

Samochody luksusowe 2015-10-14

Komentuj:

~Tomy z tonącej czerwonej wyspy Tuska 2012-04-01

To auto w Polsce odniesie na pewno wielki sukces ;)

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda 1200 - szlachetny sedan
Skoda 1200 - szlachetny sedan
Skoda 1200 miała rozbudować ofertę marki i dostarczyć Czechosłowacji nowoczesnego i ekonomicznego pojazdu, który zaspokoi potrzeby urzędów i przedsiębiorstw państwowych, a także różnych branż wchodzących w skład socjalistycznej gospodarki.