mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > SUV Bentleya wytropiony!

SUV Bentleya wytropiony!

Po raz pierwszy samochodowym paparazzi udało się namierzyć na drodze bezimiennego SUVa marki Bentley. Produkcja nowego modelu brytyjskiej marki coraz bliżej.

SUV Bentleya wytropiony!
Na szpiegowskich zdjęciach, które zamieścił na swoich stronach Auto Express widać luksusowego SUVa w niemal finalnej wersji. Samochód wyglądem dość mocno dystansuje się od modelu koncepcyjnego EXP 9, który został pokazany w 2011 roku. Bryła auta co prawda jest podobna, ale z przodu widać wpływy Continentala GT. Przy dokładniejszym zbliżeniu widać jednak, że projektanci chcieli nadać mu offroadowy charakter. Stąd poszerzone nadkola i atletyczna budowa.

Nowy SUV Bentleya będzie napędzany na obie osie i jako pierwszy model brytyjskiej marki otrzyma napęd spalinowo-elektryczny na bazie silnika W12 o pojemności 6.0 l. Prawdopodobnie jednak producent zdecyduje się także na montaż jednostek 4.0 l. V8 Twin-turbo.

Podwyższonego Bentleya powinniśmy spodziewać się w sprzedaży od 2106 roku. Szacunkowa cena? Pomiędzy 140 000, a 200 000 funtów. Mimo że do debiutu jeszcze daleka droga to już teraz SUV wzbudza ogromne zainteresowanie. Do tej pory Bentley otrzymał od swoich klientów ponad 2000 wstępnych zamówień.

Więcej zdjęć na stronach Auto Express >>>
Zobacz koniecznie: Wszystko o Bentley
Tematy w artykule: Bentley zdjecia szpiegowskie nowy model SUV

Podobne wiadomości:

Bentley Continental GT w nowym wydaniu

Bentley Continental GT w nowym wydaniu

Samochody luksusowe 2017-08-30

Bentley Continental - ostatnia seria na pożegnanie

Bentley Continental - ostatnia seria na...

Samochody luksusowe 2017-07-27

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.