mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > SUV Maserati coraz bliżej

SUV Maserati coraz bliżej

Maserati ogłosiło, że targi motoryzacyjne w Pekinie to ostatnia impreza motoryzacyjna, na któej świat mógł podziwiać koncepcyjny model Kubang.

SUV Maserati coraz bliżej
To znak, że Maserati zaprezentuje wersję produkcyjną, która może debiutować z nową nazwą. W ostatnim okresie włoska firma zastrzegła nazwę Cinqueporte i spekuluje się, że ta nazwa przylgnie do SUVa Maserati.

Po raz pierwszy Kubang został zaprezentowany 2003 roku w Detroit. To właśnie na tych targach w 2014 roku Maserati zaprezentuje wersję gotową do produkcji. Mimo to szerszych szczegółów technicznych Maserati nie podaje.

Maserati Kubang dołączy do segmentu egzotycznych SUVów, w którym będzie rywalizował z Porsche Cayenne, Eterniti Artemis oraz nadchodzącym SUVem od Lambroghini.

Podobne wiadomości:

Kolejna akcja serwisowa samochodów Maserati

Kolejna akcja serwisowa samochodów Maserati

Samochody luksusowe 2016-09-08

Maserati MC12 - powrót bestii z trójzębem

Maserati MC12 - powrót bestii z trójzębem

Samochody luksusowe 2016-08-02

Komentuj:

~Andrzej 2013-05-12

Może wyjść coś naprawdę ciekawego chociaż trzeba poczekać teraz Maserati zaskoczyło nowym modelem Ghibli ze sporą gamą silników w tym diesla na rynki Europejskie. Mocne wejście w tym roku.

~js 2012-05-01

coraz pisze się razem!!! mać!!!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda rośnie w Polsce i na świecie
Skoda rośnie w Polsce i na świecie
Czeski producent wchodzi z impetem w 2017 rok, kontynuując pozytywny trend z roku poprzedniego. W samym styczniu Skoda dostarczyła rekordową liczbę samochodów, notując najwyższe wzrosty w Europie Wschodniej i Środkowej.