mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > S-klasa bez dachu

S-klasa bez dachu

Już na początku przyszłego roku, podczas targów motoryzacyjnych w Detroit, zostanie zaprezentowana prototypowa jeszcze wersja cabrio luksusowego modelu Mercedes klasa S.

Czterodrzwiowy kabriolet, zbudowany na bazie klasy S, nie będzie odstawał od swojego zadaszonego kuzyna pod względem luksusu. Mierzące ponad pięć metrów auto będzie jednym z najdłuższych kabrioletów, jakie znajdą się w sprzedaży. Zatem można się spodziewać, iż miejsca w środku będzie naprawdę bardzo sporo. Z pewnością nie zabraknie też najwyższej jakości materiałów oraz wszelkiego rodzaju wyposażenia, które mają zapewnić podróżującym najwyższy poziom komfortu. Wiadomo również, iż nad głowami znajdować się będzie składany "miękki" dach.
 
Między innymi dzięki temu modelowi, Mercedes będzie chciał na nowo pozycjonować swoją markę wśród potencjalnych nabywców. Głównymi cechami, jakie mają przyjść nas myśl po usłyszeniu słowa Mercedes mają być luksus oraz komfort.
 
Władze niemieckiej marki liczą, iż wersja cabrio wpłynie jeszcze bardziej pozytywnie na sprzedaż najbardziej luksusowego modelu marki. Optymizmem może napawać bardzo dobre przyjęcie tylko nieco mniej luksusowej odświeżonej E-klasy. Mimo że jej premiera miała miejsce zaledwie 10 czerwca, to już w samej tylko Europie Zachodniej przyjęto ok. 30 tys. zamówień na to auto. W samych tylko Niemczech 4 tys. potencjalnych klientów odbyło już próbne jazdy, a kolejnych 10 tys. czeka w kolejce.
 
Zobacz więcej o modelu Mercedes klasa S
 

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Mercedes Klasa S
Mercedes Klasa S
Cena podstawowa już od: 377 000 PLN brutto
Dostępne nadwozia: cabrio-2dr. coupe-2dr. sedan-4dr.

Podobne wiadomości:

Mercedes Digital Light HD - rewolucyjne światła ze Stuttgartu

Mercedes Digital Light HD - rewolucyjne...

Technika 2016-12-02

Mercedes AMG GT R – znamy polskie ceny

Mercedes AMG GT R – znamy polskie ceny

Aktualności 2016-11-23

Komentuj:

~MB 2006-06-22

Miałem okazje pojeździś klasą E po liftingu. Ogromna różnica w prowadzeniu, in plus oczywiście:]

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Wielkie stolice zakażą Diesli
Wielkie stolice zakażą Diesli
Paryż, Madryt, Ateny i Meksyk będą pierwszymi metropoliami, które zabronią wjazdu samochodom z silnikami Diesla. To efekt szczytu C40, gdzie przedstawiciele największych miast z całego świata dyskutowali na temat zmian klimatycznych i zanieczyszczenia powietrza.