mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Shelby wyprzedaje wyjątkowe auta!

Shelby wyprzedaje wyjątkowe auta!

Firma Shelby American przenosi się do nowej siedziby i przy okazji postanowiła trochę posprzątać i pozbyć się starych aut koncepcyjnych i prototypowych. Amerykanie wyprzedają białe kruki.

Shelby wyprzedaje wyjątkowe auta!
Do kupienia jest 11 aut, a na liście takie rarytasy jak prototyp Shelby Super Snake czy koncepcyjny Shelby Raptor. Za cenę 175 tys. dolarów można stać się właścicielem prototypu modelu Shelby GT z 2007. Egzemplarz był wykorzystany do materiałów promocyjnych.

200 tys. dolarów USA zapłacimy za prototyp z 2011 roku - Shelby Super Snake. Auto również wykorzystywane było w celach demonstracyjnych i promocyjnych. Samochód wystąpił w 3 odcinkach programu Velocity TV, gdzie Gary Patterson jeździł nim z prędkością ponad 290 km/h.475-konny prototyp wyposażony w silnik V6 i manualną skrzynię dostaniemy za 99 tys. dolarów. Egzemplarz koncepcyjny Shelby GTS był wykorzystywany przy tworzeniu broszur reklamowych.Za 125 tys. dolarów możemy stać się właścicielami koncepcyjnej bestii. Shelby Raptor z 2013 roku posiada silnik 6.2 litra o mocy 575 KM. Auto używane było podczas wielu imprez promocyjnej. Ten egzemplarz posiada dużą ilość dodatkowych elementów, jak orurowanie czy specjalny bagażnik dachowy.Na "wyprzedaży" jest jeszcze europejski akcent w postaci koncepcyjnego Focusa z ubiegłego roku. Samochód ma czterocylindrowy silnik 2.3-litra wsparty turbosprężarką o mocy 260 KM. Do tego hamulce Willwood, zawieszenie Eibach oraz specjalny bodykit. Ten egzemplarz pokazywany był na targach w Detroit. Cena? 50 tys. dolarów.


Podobne wiadomości:

Shelby Cobra Daytona Coupe jako prezent

Shelby Cobra Daytona Coupe jako prezent

Samochody luksusowe 2015-07-17

Ford Shelby Mustang GT350 z mocą ponad 500 KM

Ford Shelby Mustang GT350 z mocą ponad 500 KM

Technika 2015-06-03

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.