mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Specjalna edycja od Astona Martina

Specjalna edycja od Astona Martina

Brytyjski Aston Martin przygotował niespodziankę dla miłośników swoich modeli. Już niebawem do sprzedaży wejdzie limitowana seria, czterdziestu egzemplarzy modelu Vanquish S oznaczona jako Ultimate Edition.

Specjalna edycja od Astona Martina
Unikatowa edycja sportowego Astona Martina zostanie przygotowana w macierzystej fabryce marki w Buckighamshire. Czterdzieści luksusowych egzemplarzy Vanquish S wyróżniać się będzie przede wszystkim czarnym kolorem nadwozia „Ultimate Black”, który przeznaczony jest tylko i wyłącznie dla tej serii. Wnętrze również utrzymane zostało w ciemniejszych odcieniach. Część elementów została wykończona czarnym chromem i dodatkową porcją skóry.

Każdy z pojazdów otrzyma specjalny numer identyfikacyjny przypominający o tym, że są to egzemplarze limitowanej serii. W porównaniu ze stylistycznymi smaczkami nie zmieni się natomiast jednostka napędowa luksusowych Astonów. Pod maską znajdzie się ponownie 6-litrowy motor V12 o mocy 520 KM (577 Nm przy 5800 obr./min.).

Aston Martin Vanquish S Ultimate Edition z założenia ma być samochodem wyjątkowym. Sugeruje również o tym cena, która wynosi 182 095 funtów brytyjskich.

Czytaj także:

Aston Martin wkrótce sprzedany? 2007-02-01

Vantage rodem z Prodrive-u 2006-12-04

Vanquish S - najszybszy Aston 2004-09-30
Zobacz koniecznie: Wszystko o Aston Martin
Tematy w artykule: Aston Martin Aston Martin V12 Vanquish

Podobne wiadomości:

Aston Martin Vanquish S - więcej mocy

Aston Martin Vanquish S - więcej mocy

Samochody luksusowe 2016-11-17

Kolejni producenci wycofują się z salonu w Paryżu

Kolejni producenci wycofują się z salonu w...

Aktualności 2016-09-20

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.